×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Biała, modna kuchnia. Tak ożywisz ją kolorem

Biała, modna kuchnia. Tak ożywisz ją kolorem

Autor: Anna Sołomiewicz
Dodano: 02 gru 2014 08:28
Zaktualizowano: 07 gru 2014 11:58

Uniwersalna i ponadczasowa. Taka bez wątpienia jest biel. W kuchniach prezentuje się nadzwyczaj elegancko, jednak warto delikatnie ożywić ją kolorem.

Biała kuchnia to niekwestionowany hit w aranżacjach wnętrz. Jest elegancka, wygląda na przestronną, nawet jeśli urządzona jest na małym metrażu. Co więcej, jest również ponadczasowa, opierając się wpływowi mód i obowiązujących trendów.

Jeżeli jednak nie do końca jesteśmy przekonani do wszechobecnej, królującej w kuchni bieli, możemy ożywić ją odrobiną koloru. Przełamać wrażenie sterylności w kuchni można na kilka sposobów.

Idealnie do tego zadania nadają się wszelkie tapety i fototapety w intensywnych barwach - biel frontów szafek idealnie je wyeksponuje, a dzięki towarzystwu stonowanego koloru, nie będą one zbyt krzykliwe. Innym sposobem barwnej dekoracji kuchni są kolorowe płytki. Tutaj możemy zdecydować się na kafelki w kolorze lub białe płytki, urozmaicone jedynie barwnymi insertami. 

W końcu, kolor do białej kuchni można wprowadzić poprzez zastosowanie kolorowych mebli. Dolne białe szafki zestawione z kolorowymi górnymi lub wysoka zabudowa w kolorze w komplecie z białą wyspą będą tworzyć optymistyczną, ale wciąż elegancką aranżację. 

W naszej galerii prezentujemy liczne przykłady na to, jak białą kuchnię ożywiono kolorem. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także