×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Ciepła kuchnia w kolorze drewna. Propozycje producentów

Ciepła kuchnia w kolorze drewna. Propozycje producentów

Autor: Anna Sołomiewicz
16 sty 2015 08:25
Aktualizacja: 29 sty 2015 09:11

Lubimy otaczać się rzeczami naturalnymi lub przywodzącymi na myśl naturę. Nic zatem dziwnego, że tak chętnie sięgamy po meble drewniane i z drewnianym dekorem. Zobaczcie, co wybrać do kuchni!

Ponadczasowe, naturalne, przyjemnie ciepłe i bardzo modne w nadchodzącym sezonie. Takie są meble kuchenne z drewna lub w drewnianym dekorze. Stanowią przytulną odskocznie od białych kuchni, przy czym podobnie jak one, opierają się zmieniającym trendom. 

Meble kuchenne w kolorze drewna sprawdzą się w każdym wnętrzu - zarówno nowoczesnych, jak i typowo klasycznym. W każdej kuchni będą akcentem ocieplającym aranżację, choć w zależności od ich wybarwienia, efekt ten będzie silniejszy lub delikatniejszy.

Ciemnobrązowe drewno o odcieniu apetycznej czekolady jest zdecydowanie najprzytulniejsze, ale może też nieco zmniejszać małe wnętrze. Drewno bielone urzeka chłodem i rozjaśnia przestrzeń, w której zostało zastosowane, toteż jest bezpieczniejsze w niewielkich kuchniach. 

Meble drewniane i z drewnianym dekorem pięknie komponują się niemal z każdym kolorem, materiałem i kształtem. Idą w parze z czernią i bielą, tworząc aranżacje pełne wytworności i elegancji. Z tą ostatnią tworzą także popularne wnętrza w stylu skandynawskim. Dobrze prezentują się w postaci frezowanych frontów, ale równie estetycznie wyglądają na gładkich powierzchniach. Stal, szkło czy MDF - wszystkie te rozwiązania pięknie komponują się z drewnem. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także