×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Czarne szuflady. Piękne i modne. Pasują do kuchni i do salonu!

Czarne szuflady. Piękne i modne. Pasują do kuchni i do salonu!

Autor: Ewa Kozioł
03 paź 2022 13:31

Szuflady to doskonałe rozwiązanie nie tylko w meblach kuchennych. Ich zalety docenimy także w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych czy łazienkach. Zwłaszcza gdy są w modnym czarnym wydaniu. Zobacz, gdzie i dlaczego warto zamontować szuflady.

Wygoda

Wyróżniające się cienkimi boczkami szuflady Slim Box montowane są na wytrzymałych prowadnicach umożliwiających duży udźwig (do 40 kg) i pełny wysuw. Dzięki temu zmieścimy w nich naprawdę dużo rzeczy – nawet tych ciężkich. Jednocześnie zapewnimy sobie też lepszy dostęp do tych przedmiotów. Wszystko, nawet rzadko używane i schowane w głębi szafki akcesoria, w szufladach zawsze są pod ręką.

Cecha ta sprawdza się nie tylko w kuchni i spiżarni. Równie mocno potrzebna jest np. w biurach i pokojach nastolatków, gdzie w szufladach biurek i komód kryją się najróżniejsze skarby.

– W tych wysokich i głębokich schować można duże akcesoria i zabawki. W tych płytszych i niższych zmieszczą się przybory szkolne jak: mazaki, kredki i farby, a także zeszyty i książki. Ale to nie wszystko. Dzięki, dostępnemu opcjonalnie miękkiemu domykowi, popchnięte szuflady domkną się same lekko, cicho i delikatnie. Mechanizm Push to open ułatwi zaś ich otwieranie – wyjaśnia Joanna Posadzy, dyrektor marketingu marki Rejs. 

Porządek

Montaż szuflad ułatwi nam też organizację i utrzymanie porządku. I to zarówno wśród produktów dużych, jak i małych. To ważne np. w łazienkach i salonach kąpielowych. Tu sprawdzą się w szafce pod umywalką, ale również w szafkach wysokich, w których przechowujemy ręczniki i artykuły higieniczne.

Jeśli szuflady wyłożymy matami antypoślizgowymi środki czystości zawsze będą na swoim miejscu – nie przesuną się podczas otwierania i zamykania. Jeśli zaś zdecydujemy się na zastosowanie systemów organizacji wewnętrznej, nawet drobiazgi jak kosmetyki i przybory do makijażu, nie będą się mieszać i plątać. A warto pamiętać, że systemów do szuflad Slim Box jest kilka. Mogą to być wykonane z tworzywa albo metalu wkłady w różnych konfiguracjach i rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem są też specjalne relingi przeznaczone do rzeczy większych jak np. wspomnianych wcześniej detergentów.

Inną wartą uwagi opcją są przeszklone boczki i fronty, które przydadzą się np. w garderobie. Dzięki wstawce z antracytowego szkła łatwiej zorientujemy się gdzie leży poszukiwana para skarpetek albo ulubiony krawat.

Aranżacja

Szuflady Slim Box pozwalają na sporą swobodę aranżacyjną. Dostępne są bowiem nie tylko w wersji zewnętrznej, gdzie każda szuflada ma swój front, ale i wewnętrznej. W tym wydaniu kilka szuflad można schować za jednym dużym frontem, a tym samym uzyskać jednolitą płaszczyznę zabudowy. To cenne rozwiązanie m.in. w przestrzeniach dziennych – salonach i jadalniach. Tu szuflady możemy sprytnie schować przed oczami gości, a jednocześnie nadal korzystać z ich walorów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także