×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Idealny porządek w kuchni

Idealny porządek w kuchni

Autor: ut
29 lip 2019 12:43

Chcemy, aby meble kuchenne nie tylko stanowiły ozdoby naszych wnętrz, ale również były praktyczne w użytkowaniu. Oznacza to, że naszym wymogiem jest by wszystko tu miało swoje miejsce – przecież nikt nie lubi podczas gotowania szukać potrzebnych rzeczy. Dlatego tak ważny jest również aspekt funkcjonalności naszych mebli w kuchni.

Idealne meble kuchenne
Z podobnego założenia wychodzi uznany w Polsce i Europie producent mebli kuchennych na zamówienie, pod konkretny wymiar – firma Stolzen z Elbląga. Meble sygnowane nazwą tej marki stanowią nie tylko obietnicę idealnego wyglądu, perfekcyjnego wykonania, zastosowania najlepszych materiałów do ich produkcji ale również bardzo wysokiej funkcjonalności użytkowej.
Wyróżnikiem mebli Stolzen jest także perfekcyjnie wręcz zagospodarowanie ich powierzchni użytkowej. Dzięki takiemu projektowaniu zabudowy meblowej bardzo łatwo będzie zachować w kuchni ład i porządek.

Udogodnienia w kuchni
Przykładem tego może być specjalnie zaprojektowana szafka wkomponowana w zabudowę mebli - nazwana „spiżarką”. Tu można umieścić wszystkie niezbędne w kuchni akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować i szybko wyjąć.
Kolejnym udogodnieniem naszej pracy w kuchni jest specjalna szuflada na butelki z winem – nie dość, że ładnie wygląda w kuchni nadając jej swoistego „klimatu” to jeszcze rozmaite wina zawsze będą pod ręką w razie takiej potrzeby. Dodajmy, że nie chodzi tylko o wypełnianie kielichów ale również o dodawanie tego trunku do niektórych potraw.

Posiadacze mebli kuchennych marki Stolzen z pewnością docenią również wygodny, rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych – talerze czy garnki będzie można teraz łatwo i szybko wysunąć na zewnątrz z zabudowy meblowej, bez potrzeby schylania się czy klękania na podłodze w celu znalezienia odpowiedniego naczynia.
Meble marki Stolzen posiadają również szuflady, które są wyposażone w ręcznie wykonane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego. W nich można przechowywać niezbędne w kuchni asortymenty oraz utrzymać dzięki temu odpowiedni porządek. Wszystko ma tu swoje odpowiednie miejsce.
To jeszcze nie wszystko. Meble kuchenne elbląskiego producenta są również wyposażone w specjalne kosze i carga. Niezawodność ich działania jest gwarantowana przez znaną na całym świecie markę PEKA. Stosowane przez elbląską firmę w meblach kuchennych rozwiązania to np.: kosze marki „Le Mans” , „Arena Style”, „Magic Corner” czy wysokie carga.

Szafki kuchenne otwierane dotykiem
Istotny jest również fakt, że szafki i szuflady w meblach Stolzen mogą zostać zaprojektowane bez uchwytów – każda szuflada czy szafka otwiera się za pomocą lekkiego dotyku. Również dzięki firmie Blum i systemowi Servo Drive, zabudowaną lodówkę można będzie otworzyć poprzez nacisk na drzwi.
Warto dodać, że szuflady w meblach kuchennych Stolzen otwierają się płynnie i cicho za sprawą zastosowania wysokiej jakości systemu Tandembox Blum. Firma ta zapewnia praktycznie dożywotnią gwarancję na swoje produkty.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także