Jak napić się kawy w klimacie modern?

Jak napić się kawy w klimacie modern?

Autor: ut
22 wrz 2019 11:50

Piękno, prostota i funkcjonalność to znaki szczególne unikatowej kolekcji BEND stworzonej przez młodą polską markę meblową My Modern Home. Pomysłowe, pełne lekkości konstrukcje idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje. Projektanci stawiają na naturalne drewno, hartowane szkło, stal i beton. Oszczędne formy bez zdobień i dekoracji to clou filozofii modern. Przecież „ornament to zbrodnia”.

Piękno na kółkach
Chociaż kolekcja BEND premierę ma już dawno za sobą, to wciąż zaskakuje oryginalnym charakterem i praktycznością. Funkcjonalny minimalizm, proste, subtelne linie, geometryczne kształty oraz pełne elegancji i powabu naturalne, szlachetne materiały są tajemnicą sukcesu produktów z serii BEND. Mobilne stoliki kawowe na kół-kach, jak też oszczędne w formie stoliki pomocnicze z regulowaną wysokością, to niezwykle aktualne propozycje do wnętrz, w których „mniej znaczy więcej”. Drewniane blaty idealnie harmonizują z metalowymi elementami, tworząc spójną, pełną elegancji całość. My Modern Home stworzył doskonałą propozycję dla miłośników prostych form, ale zwracających szczególną uwagę na kunszt wykonania i dbałość o detal. Jednym z kluczowych założeń marki jest wysoka jakość – w tej dziedzinie nie uznaje kompromisów. Starannie wyselekcjonowane lite drewno dębowe, orzechowe i bukowe oraz wysokiej jakości stal nierdzewna proszkowana w palecie szesnastu eleganckich kolorów muszą wyglądać dobrze! W nowoczesnym salonie, jadalni czy kuchni, a nawet sypialni prosty stolik kawowy na kółkach sprawdzi się doskonale. Dzięki oszczędnej formie dopasuje się do każdego stylu wnętrza. Ale najważniejszą jego zaletą jest funkcjonalność: swoje miejsce mogą znaleźć na nim filiżanka aromatycznej czarnej kawy na leniwe popołudnie po pracy, świece i czerwone wino w czasie romantycznej kolacji, ulubiona lektura czy wszystko to, co jest nam akurat potrzebne w zasięgu ręki.

Funkcjonalność w wydaniu modern
W stylu modern klasyczny i sztywny podział pomieszczeń ze względu na ich funkcję zanika. Tradycyjne jadalnia, kuchnia, sypialnia zamieniają się w miejsca do złapania oddechu po ciężkim dniu pracy. Nowoczesne wnętrze, oprócz eleganckiego wyglądu, ma być przede wszystkim praktyczne i komfortowe, dlatego nikogo nie dziwią już wygodne szezlongi w jadalni czy bujane fotele w kuchni. Projektanci My Modern Ho-me kolekcją Blend udowadniają, że ich produkty pasują idealnie do wnętrz casual. Stoliki pomocnicze z regulowaną wysokością czy mobilne stoliki kawowe to kwintesencja praktyczności. Na pierwszym miejscu jest funkcjonalność, na drugim forma – ale obie te cechy są na najwyższym poziomie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także