Jakość, funkcjonalność i stylowy wygląd

Jakość, funkcjonalność i stylowy wygląd

Autor: ut
04 maj 2019 12:51

Napełnianie garnków, przygotowywanie posiłków i zmywanie naczyń po pysznym posiłku – kuchnia to niezwykle dynamiczne miejsce. Staje się ona coraz ważniejszym punktem na mapie naszego codziennego życia. Istotne znaczenie ma w niej przestrzeń robocza wokół zlewozmywaka, z której korzystamy niezliczoną ilość razy w ciągu dnia. Musi być ona nie tylko funkcjonalna, ale także zachwycać wzornictwem produktów bez względu na segment cenowy.

Jakość, funkcjonalność i stylowy wygląd to cechy charakterystyczne produktów kuchennych, idealnie współgrających ze sobą pod względem formy i funkcji. Można je dowolnie zestawiać z innymi akcesoriami kuchennymi, tworząc ciekawe kombinacje. Produkty dostępne są nie tyko w różnych wariantach wzornictwa, ale także w nowej kolekcji kolorów. Wybrane zlewozmywaki oraz armatura i akcesoria zachwycają ponadczasową kolorystyką, nadając każdej przestrzeni kuchennej niepowtarzalny charakter. Marka GROHE dba również o to, by wygląd zawsze szedł w parze z funkcjonalnością, a jej oferta była jak najbardziej kompletna. Dlatego wzbogacono ją o nowość: systemy utylizacji odpadów, pasujące idealnie do systemów kuchennych. Dzięki nim można zrezygnować z wolnostojących koszy na śmieci.

Zlewozmywaki GROHE – nowe kolory oraz modele kompozytowe

Kolekcja zlewozmywaków GROHE obejmuje nie tylko modele wykonane ze stali nierdzewnej w standardowym odcieniu, ale także nowe warianty w zachwycających kolorach Warm Sunset, Cool Sunrise oraz Hard Graphite, które umożliwiają stworzenie spójnej całości z armaturą w kolekcji kolorów. Ponadto marka rozszerza swoją ofertę zlewozmywaków o produkty kompozytowe w odcieniach granitowej czerni i szarości, idealnie pasujące do baterii kuchennych w chromie oraz z powłoką SuperSteel, a także do produktów w pozostałej kolorystyce. Nowoczesne zlewozmywaki z kwarcu kompozytowego spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania pod względem jakości. Ich powierzchnia charakteryzuje się wyjątkową odpornością na ciepło oraz wytrzymuje wysokie temperatury do 280°C. Jest także odporna na zarysowania, dzięki czemu nie zaszkodzą jej nawet najostrzejsze noże używane w kuchni. Spore rozmiary zlewozmywaków sprawiają, że zmywanie dużych naczyń po posiłku staje się wygodne i szybkie. Zaletę stanowi również system GROHE Whisper, który skutecznie ogranicza dźwięki powstające podczas zmywania. Zlewozmywaki kompozytowe są dostępne w pięciu wersjach: z 1 komorą, 1,5 komory, 2 komorami, a także z ociekaczem oraz bez ociekacza. Dzięki możliwości montażu nablatowego i podblatowego, produkty mieszczą się w niemal każdej kuchni. Podobnie jak zlewozmywaki ze stali nierdzewnej AISI 304 i AISI 316, nowe zlewy kompozytowe wyposażono w otwory oraz zestaw do szybkiego montażu QuickFix, eliminując w ten sposób konieczność korzystania z dodatkowych narzędzi podczas instalacji, co usprawnia jej proces. Standardowo firma udziela 5-letniej gwarancji na wszystkie zlewozmywaki ze swojej oferty.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także