PARTNER PORTALU
 Karnawał w kolorze Ultra Violet

Karnawał w kolorze Ultra Violet

Autor: Urszula Tatur
30 sty 2018 15:08

Trwa karnawał – magiczny czas w roku wypełniony spotkaniami ze znajomymi i wspaniałymi balami do białego rana. Niesłabnącą popularnością cieszą się oczywiście przyjęcia organizowane w domu, które szczególnie w tym okresie zasługują na wyjątkową oprawę. Olśniewające aranżacje stołu przygotować można z luksusową porcelaną.

Najmodniejszą imprezę w sezonie warto przygotować zgodnie z panującymi trendami. Według Amerykańskiego Instytutu Pantone, kolor roku 2018 to Ultra Violet. Właśnie dlatego, dobrze aby aranżacja naszego stołu była utrzymana właśnie w tym odcieniu.

Balony w intrygujących kolorach czerni i fioletu wprowadzą gości w karnawałowy nastrój, świeże kwiaty podkreślą wyjątkowy charakter spotkania, a ciemny obrus stanie się doskonałym tłem dla eleganckiej, białej porcelany. To właśnie ona zagra tej nocy pierwsze skrzypce, podbijając wyjątkowy smak serwowanych dań i przekąsek.

Najwyższej jakości porcelana Fyrklövern to propozycja stworzona dla miłośników elegancji i luksusu. Serwis Moments wykreowany przez Marię Montazami – uwielbianą gwiazdę Hollywood – roztacza kobiecy urok w stylu vintage i zachęca do kosztowania wszystkich karnawałowych pyszności! Niebanalne kształty porcelany podkreślają platynowe, ręcznie nanoszone zdobienia z wytłaczanym wzorem pereł. Delikatne połączenie bieli porcelany i dekoru utrzymanego w odcieniach szarości to klasyka, która sprawdzi się na każdym przyjęciu. Dopełnieniem serwisu będą piękne kieliszki
z grawerowanym diamentem wzorem pereł oraz kwiatów.

Fascynująca, kobieca, wytworna i stylowa – taka aranżacja podczas karnawałowego przyjęcia nikogo nie pozostawi obojętnym. Z luksusowym serwisem Moments od Fyrklövern, oryginalnymi akcentami
i gadżetami w najmodniejszym kolorze tego roku, karnawałowa impreza będzie niezwykłym przeżyciem, które na długo zostanie w pamięci wszystkich gości!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także