Kolorowa kuchnia: to będzie hit 2021 roku! Piękne zdjęcia

Kolorowa kuchnia: to będzie hit 2021 roku! Piękne zdjęcia

Autor: Justyna Łotowska
09 sty 2021 14:46

Marzysz o kolorowej kuchni? Przygotowaliśmy sporą porcję aranżacji, inspiracji i pomysłów na modny wystrój kuchni w 2021 roku. Obowiązkowo z kolorowymi szafkami kuchennymi!

Białe i szare kuchnie zdecydowanie tracą na popularności. Teraz na topie są zabudowy, szafki i fronty kuchenne w kolorze! Jakie odcienie są modne? Na pewno wszystkie odcienie niebieskiego, w tym przede wszystkim marynarski lub głębinowy granat. Na czasie są także pastele oraz ciągle modna zieleń, zwłaszcza w ciemnych odcieniach - butelkowym, szałwiowym, szmaragdowym. 

Czytaj też: Kolorowa kuchnia: 10 pięknych wnętrz, które mogą ci się spodobać

Możemy też postawić na ściany w innym kolorze niż biały. Coraz częściej widzimy również płytki lub inny materiał na ścianie, który jest w kolorze. Złoto, zieleń, pudrowy róż, terakota, granat - to kolory, które coraz częściej chcemy widzieć w naszych kuchniach. 

Kolorowa kuchnia to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś innego niż biele czy szarości. Często kolory łączymy z barwą i rysunkiem drewna - to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zdecydować się na odważniejszą kuchnię, ale nadal zależy im na ponadczasowym i łatwym w odbiorze pomieszczeniu. 

Zobacz również: Najmodniejsze kolory w kuchni: 15 pięknych projektów

W naszym zestawieniu znajdziesz 12 pięknych aranżacji z pomysłami na kolorową i modną kuchnię. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także