×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolorowe meble kuchenne

Kolorowe meble kuchenne

Autor: Ewa Kozioł
03 sty 2014 10:11

Czy meble kuchenne muszą być białe? Wcale nie. Mogą być przecież zielone, czerwone, niebieskie lub żółte. Zobacz kolorowe meble, które nadadzą styl Twojej kuchni.

Kuchnię Calma z frontami lakierowanymi na wysoki połysk w kolorze zieleni butelkowej ożywiają blaty i panele o wzorze jasnego, naturalnego dębu. System bezuchwytowy oparty jest na znajdujących się tuż za frontami profilach metalowych w wykończeniu stali. Wycena indywidualna, Wolsztyńskie Kuchnie.

Fot. Wolsztyńskie Kuchnie
Fot. Wolsztyńskie Kuchnie

Elegancka kuchnia 216 Tara 205 Sierra. Ładnie łączy kolor różowy zastosowany na części frontów z ciepłą barwą i strukturą drewna klonu, którym wykończone są nie tylko szafki, ale i blat. Górne szafki mają dodatkowo szklane akcenty. Wycena indywidualna, Wellmann/Alno.

Fot. Wellmann/Alno
Fot. Wellmann/Alno

Kuchnia Oktawia tworzy nastrój spokoju i wygody. Fronty wykończone są dwoma materiałami: fornirem egzotycznym palisander santos o wyraźnych liniach oraz lakierem w kolorze bakłażanu. Wycena indywidualna, Atlas Kuchnie.

Fot. Atlas Kuchnie
Fot. Atlas Kuchnie

Dynamiczna kuchnia marki Pino z programu 100. Fronty w mocnej, intensywnej barwie barwie ładnie kontrastują z jasnym blatem. Uchwyty metalowe ze stali nierdzewnej. Wycena indywidualna Pino/Alno.

Fot. Pino/Alno
Fot. Pino/Alno

Kuchnia Diana z serii Premium Design. Kontrast wywołany sąsiedztwem połyskujący czerwienią mebli (MDF lakierowany na wysoki połysk) oraz matowych szarych ram i blatów z konglomeratu nadaje wnętrzu niezwykły dynamizm. Wycena indywidualna, Meble Wrzosowa.

Fot. Meble Wrzosowa
Fot. Meble Wrzosowa

Kuchnia 38 th Elysee Avenue to propozycja dla osób ceniących prostotę i funkcjonalność. Fronty wykonane z płyty MDF lakierowanej w kolorze oliwkowej zieleni. Dostępna w różnych kolorach w wersji mat lub wysoki połysk. Wycena indywidualna, Black Red White.

Fot. Black Red White
Fot. Black Red White

Kuchnia Lux Girasole posiada harmonijny design, wzornictwo o dużej możliwości kompozycyjnej, innowacyjne i wyszukane kolory z efektem połysku. Wycena indywidualna, Home Cucine.

Fot. Home Cucine
Fot. Home Cucine

Kuchnia Laura z frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Dostępna w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Bogata oferta szafek daje ogromne możliwości zagospodarowania przestrzeni. Wycena indywidualna, Stolkar.

Fot. Stolkar
Fot. Stolkar

Kuchnia Boston w kolorze łagodnego, subtelnego błękicie od razu kojarzy się z bezchmurnym niebem. Żaluzje w szafkach można podciągnąć jednym delikatnym ruchem ręki i nie ma mowy o zderzeniu z drzwiczkami. Fronty wykonane są MDF-u lakierowanego na wysoki połysk. Wycena indywidualna, Mebel Rust.

Fot. Mebel Rust
Fot. Mebel Rust

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także