×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kuchnia IKEA: 10 pomysłów na gotowe meble kuchenne. Zdjęcia i ceny zestawów mebli do kuchni

Kuchnia IKEA: 10 pomysłów na gotowe meble kuchenne. Zdjęcia i ceny zestawów mebli do kuchni

Autor: Justyna Łotowska
05 lis 2021 11:11

Szukasz pomysłu na gotową kuchnię ze sklepu. Dzisiaj pokazujemy, co można znaleźć w ofercie IKEA. Podajemy ceny i opisy poszczególnych kuchni. Zobacz, czy warto zamówić kuchnię IKEA zamiast tej od stolarza.

Kuchnia jest prawdziwym sercem każdego domu. To tu spotykają się domownicy, tu najgłośniej słuchać gwar codziennych rozmów. Tu spędzamy wiele czasu i rano, i wieczorem. Jak  ją urządzić modnie i funkcjonalnie? Jednym wyjściem jest zamówienie kuchni od stolarza. Ale jeśli zależy Ci na bardziej ekonomicznej opcji, możesz zamówić gotowy zestaw kuchenny w jednym z popularnych sklepów sieciowych lub dopasować go do własnych potrzeb i rozmiaru swojego pomieszczenia za pomocą personalizacji. 

Dzisiaj pokazujemy 10 aranżacji gotowych kuchni od IKEA. Galeria zawiera on propozycje różnych stylizacji – od klasycznych, aż po nowoczesne. Proste formy, minimalizm barw z dominującą bielą wpiszą się w oczekiwania każdego miłośnika skandynawskiego designu. Ciepła, przytulna, wyróżniająca się prostotą i nawiązująca do natury to kuchnia urządzona w stylu rustykalnym. Współczesną za to charakteryzują meble na wysoki połysk i duże tafle szkła oraz ciemne podłogi. W galerii znajdą coś dla siebie także ci, którzy ponad wszystko cenią sobie elegancję.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także