Kuchnia skrojona na miarę Twojego domu

Kuchnia skrojona na miarę Twojego domu

Autor: Urszula Tatur
07 gru 2017 13:44

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy mnóstwo czasu, dlatego powinna być dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliśmy. To w końcu tutaj kawa czy herbata smakują najlepiej, a skromny obiad może zamienić się w wielką ucztę dla najbliższych.

Z myślą o wszystkich tych, którzy szukają najwyższej jakości rozwiązań i wyjątkowego stylu, Black Red White przygotowało ofertę kuchni na wymiar Senso Kitchens, którą już teraz można zobaczyć w najnowszym „Katalogu kuchni na wymiar”. Nie ma znaczenia, czy posiadamy dużą kuchnię otwartą na salon czy dysponujemy jedynie przestrzenią na niewielki aneks. Dzięki Black Red White możemy zrealizować swoje marzenia i urządzić ją totalnie po swojemu.

Kuchnie Senso Kitchens to najwyższa jakość produktów połączona z wysmakowanym wzornictwem, rodem z pierwszych stron wnętrzarskich magazynów. Meble dostępne w różnych stylach i kolorach można idealnie dopasować do każdego wnętrza. Kuchnie Senso Kitchens dostępne są w ramach czterech linii, z których każda oferuje wysoką jakość, unikalny styl i szerokie możliwości dopasowania mebli do własnych potrzeb.

Na miłośników nowoczesnego wzornictwa i najwyższej jakości rozwiązań czekają propozycje mebli kuchennych w ramach linii Capital i Traffic. Nowoczesne formy, proste linie, fantazyjne uchwyty lub bezuchwytowe systemy otwierania to jedynie część możliwości, które otwierają przed nami te wysmakowane stylistycznie linie frontów. Zupełną dowolność aranżacji zapewniają dodatkowe możliwości wyboru kolorów spośród szerokiej gamy kolorystycznej oraz sposobów wykończenia mebli.

Osoby szukające klasyki i nuty tradycji z pewnością znajdą coś dla siebie wśród kuchni Senso Kitchens z linii Royal i Sentima. Nie brakuje tu witryn ze zdobionym szkłem, ponadczasowej patyny, naturalnego drewna, fantazyjnych frezów czy uchwytów w stylistyce nawiązującej do minionych czasów. Dzięki możliwości zabudowy sprzętu AGD nowoczesne technologie mogą płynnie połączyć się z tradycyjnym wzornictwem.

Wygląd to nie wszystko, dlatego Senso Kitchens to również przemyślane rozwiązania i akcesoria zapewniające najwyższy komfort korzystania z kuchni na co dzień. Miłośnikom dobrej organizacji do gustu przypadną funkcjonalne kosze Cargo, które pomogą uporządkować przetwory, produkty spożywcze i wiele kuchennych drobiazgów. Równie przydatne okażą się systemy wysuwanych półek narożnych, organizery szuflad, systemy segregacji śmieci czy energooszczędne rozwiązania w ramach oferowanego oświetlenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także