×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Kuchnia z drewnem. 12 pomysłów na zabudowę meblową. Świetne zdjęcia!

Kuchnia z drewnem. 12 pomysłów na zabudowę meblową. Świetne zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
05 maj 2021 19:35

Drewno w kuchni zawsze wygląda efektownie. Jest ciepłe i przytulne. Dlatego dekory drewna to niezmiennie ulubiony sposób aranżacji wnętrz kuchennych.

Kuchnia to nie tylko pomieszczenie do przygotowywania posiłków, ale i miejsce spotkań całej rodziny. Powinna być funkcjonalna i przyjemna dla oka. Wystarczy dobór odpowiednich materiałów, aby połączyć je w harmonijną kompozycję. Dobrą bazą będą dekory drewna. Ten uniwersalny i ponadczasowy wzór jest synonimem przytulności oraz atrakcyjną ozdobą frontów mebli, czy blatów w kuchni.

Drewno w kuchni zawsze wygląda efektownie, a dodatkowo fantastycznie ociepla jej wizerunek i nadaje przytulności. Subtelny urok, dyskretne piękno i ponadczasowość sprawiają, że dobrze prezentują się w każdym wnętrzu. Świetnie sprawdzi się z dodatkami w najmodniejszych kolorach i nigdy nam się nie znudzi. Dekory naśladujące piękno naturalnego drewna są bardzo efektowne, dlatego będą cieszyć oko, a dodatkowo wprowadzają do kuchni niepowtarzalny nastrój i pozytywną atmosferę.

Zabudowa kuchenna w drewnianych wybarwieniach ociepla wnętrze, dodając mu przy tym elegancji. Dekory drewna dają wiele możliwości, a o ostatecznym wyglądzie wnętrza decyduje wybór kolorystyki i tekstury. Mogą być subtelne, w jasnym wybarwieniu lub w ciemnej tonacji, z harmonijnym usłojeniem, albo mocno zarysowaną strukturą z wyraźnymi pęknięciami i sękami lub w nowoczesnych modyfikacjach i oryginalnych wybarwieniach.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także