PARTNER PORTALU
Luksusowa kolekcja mebli Ammadora

Luksusowa kolekcja mebli Ammadora

Autor: Urszula Tatur
05 gru 2017 13:13

Ammadora to nowa marka meblowa, która jest efektem współpracy Galerii HEBAN,
Omeny Mensah , a także Pawła Kałabuna z pracowni Paulo Kaa Design, który
zaprojektował kolekcję ETERNITY.

Ammadora to doskonała symetria pomiędzy wysmakowanym designem, a luksusem z najwyższej półki, który oferuje użytkownikowi maksymalny komfort zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym. Meble produkowane są we Włoszech i w Polsce.

Większość kolekcji powstała w niewielkiej toskańskiej manufakturze, która od trzech pokoleń specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych, luksusowych mebli. W Polsce wyprodukowano blaty meblowe, które są innowacją na rynku.

Do ich produkcji użyto materiału zwanego Lavastone, który jest mieszanką betonu, żywic oraz pigmentów. To materiał spełniający rygorystyczne wymagania w zakresie trwałości na uderzenia, a także odporności chemicznej, co gwarantuje blatom ich niezniszczalność i zawsze doskonały wygląd. Dla lepszego efektu wizualnego w blaty Lavastone wtopiono płatki metalu, a możliwe jest użycie srebra lub złota, w zależności od preferencji klienta.

W kolekcji Eternity wszystkie elementy twarde zostały pokryte dwunastoma warstwami lakieru fortepianowego, dzięki czemu uzyskano niezwykle trwałą powierzchnię w głębokiej czerni o wyjątkowym połysku.

Kolekcja składa się z następujących elementów: wypoczynku, dwóch modeli foteli, stołu, krzeseł, komody i stolika kawowego a także dodatków typu poduszki. Każdy element można kupić w kilku wariantach kolorystycznych. Meble dostępne będą na indywidualne zamówienie. Zamówienia będą realizowane przez Galerię HEBAN.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także