×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Luksusowa kuchnia - zobacz nową linię zabudowy

Luksusowa kuchnia - zobacz nową linię zabudowy

Autor: Anna Usakiewicz
11 paź 2019 10:28

Najnowsza linia kuchenna charakteryzuje się minimalistycznym i przejrzystym designem. Wyróżnikiem są duże, przyciemniane elementy szklane, połączone z dyskretnie zintegrowanym z szafkami oświetleniem LED.

Do oferty SieMatic, dostępnej w Studio Forma 96, dołącza właśnie nowa linia SLX Pure, tworząca intrygujące tło dla kulinarnych eksperymentów.

Najnowsza propozycja zachwyca estetyką wykonania; od delikatnych proporcji i transparentnych powierzchni, po użycie elementów o grubości zaledwie 6,5 milimetra, wpuszczanych uchwytów i zastosowanych materiałów; forniru, szkła i aluminium. Cechą charakterystyczną SLX Pure są duże, przyciemniane elementy szklane, połączone z dyskretnie zintegrowanym z szafkami oświetleniem LED. Gra powierzchni ze światłem stwarza osobliwe wrażenie lekkości i unoszenia się poszczególnych elementów zabudowy w powietrzu.

Najnowsza linia kuchenna jest częścią kolekcji Pure, charakteryzującej się minimalistycznym i przejrzystym designem. W ofercie Studio Forma 96 znajdziemy także inne linie SieMatic; stylową Urban, umożliwiającą wyjątkowo elastyczne, intuicyjne planowanie przy użyciu pojedynczych mebli - takich jak wielokrotnie nagradzany SieMatic 29, czy reinterpretowany klasyczny bufet kuchenny, oraz Classic, będącą połączeniem tradycji i nowoczesności, widocznej przede wszystkim w kreatywnym połączeniu materiałów z elementami metalu i szkła.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także