×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Mała kuchnia: meble na jedną ścianę. Propozycje z polskich sklepów

Mała kuchnia: meble na jedną ścianę. Propozycje z polskich sklepów

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
Dodano: 15 sty 2015 10:57
Zaktualizowano: 18 sty 2015 11:23

Większość Polaków, zwłaszcza mieszkających w bloku, dysponuje niewielką kuchnią. Jak ją umeblować? Zobaczcie najciekawsze propozycje producentów mebli, przeznaczone na jedną ścianę.

Jakie meble wybrać do małej kuchni? Dziś proponujemy te, które zmieszczą się na płaszczyźnie jednej ściany.

W małej kuchni meble nie powinny zajmować całej przestrzeni, gdyż wnętrze wyglądałoby wrażenie na ciaśniejsze w rzeczywistości. Ponadto drzwi i drzwiczki szafek muszą mieć przestrzeń, by można je było swobodnie otwierać. Taką przestrzeń zagwarantuje zestaw mebli, których elementy ustawione są wzdłuż jednej ze ścian. Dzięki temu wydobędziemy nieco miejsca, gdzie możemy postawić np. niewielki stół.  

Najlepiej umieścić je na najdłuższej ścianie. Tyczy się to zarówno pomieszczeń zamkniętych, jak i kuchni otwartych na salon. O ile w tych pierwszych wnętrzach możemy pozwolić sobie na większą swobodę dotyczącą wyglądu zabudowy, to w drugim przypadku powinniśmy wybrać meble, które będą harmonizować z wystrojem  pokoju dziennego. Na szczęście oferta producentów mebli jest tak duża, że bez problemu znajdziemy zestaw idealnie pasujący rozmiarem i wyglądem nawet do najmniejszej kuchni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także