×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Meble do kuchni: 12 świetnych kolekcji w ładnych kolorach

Meble do kuchni: 12 świetnych kolekcji w ładnych kolorach

Autor: Ewa Kozioł
09 wrz 2020 13:28
Aktualizacja: 11 wrz 2020 14:45

Meble do kuchni nie zawsze muszą być białe lub szare. Warto postawić też na kolor. Na pewno nie będzie nudno! Zobaczcie jak pięknie i ciekawie prezentują się meble kuchenne z dodatkiem koloru.

Jaki kolor mebli kuchennych wybrać? Niebieskie, zielone, fioletowe? W zasadzie każdy. Wybór jest całkiem spory, bo paleta kolorów jest całkiem spora. Wszystko zależy od tego, co lubicie i w jakich przestrzeniach czujcie się dobrze. Możecie zdecydować się na meble w jasnych, spokojnych kolorach na przykład pastelowych czy limonkową zieleń. Możecie również postawić na coś mocniejszego, bardziej wyrazistego jak chociażby fiolet czy modny classic blue. 

Nie cała zabudowa kuchenna musi być oczywiście w jednym kolorze. Meble doskonale zaprezentują się, jak niebieski połączymy z jasnymi szarościami, a mocny fiolet z bielą, a do tego całość na przykład ocieplimy drewnianym blatem. Fronty możemy wybrać wówczas matowe albo też w połysku. Każda z tych opcji będzie dobry rozwiązaniem. Nie bójcie się łączyć ze sobą różnych kolorów i różnych materiałów. Takie zestawienia sprawią, że kuchnia będzie wyjątkowo ładna i bardzo ciekawa. 

Zobacz także Kuchnia w bloku: 15 dobrych pomysłów. Zobacz!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także