Meble kuchenne. Eleganckie i przytulne. Piękna kolekcja mebli z drewna!

Meble kuchenne. Eleganckie i przytulne. Piękna kolekcja mebli z drewna!

Autor: Ewa Kozioł
05 maj 2022 15:39

Kuchnia Convivium jest ciepła, przytulna i funkcjonalna. Głównym motywem aranżacji jest drewno tekowe. Zdobi on ściany, obecne jest na frontach szaf i otwartych półek. Z drewna wykonany jest także stół w formie półwyspu.


Model Convivium marki Arclinea to kuchnia z dużym wygodnym stołem i przemyślanym systemem półek biegnących wzdłuż blatu. Wyrafinowane materiały, dbałość o szczegóły, wyszukane kolory i spójność formy to ważne cechy kuchni o tradycyjnym charakterze. Odnajdziemy je w propozycji włoskiej marki, gdzie głównym motywem jest drewno tekowe – jako okładzina ścienna, wykończenie frontów szaf i otwartych półek oraz materiał, z którego wykonano stół w formie półwyspu.

W kuchni w wyraźny sposób zaakcentowana została strefa robocza. Gruby na 20 cm blat wykonany jest z polerowanego marmuru Portoro. Ma on rant, który zapobiega ściekaniu rozlanych płynów oraz system przesuwnych drewnianych desek oraz rusztów wykonanych z materiału PaperStone®. Wyżej zamontowane zostały półki Mensolinea i Mensoluce z anodyzowanego aluminium. To unikalne rozwiązanie Arclinea łączące różne funkcje: punktowego oświetlenia LED 3000K, wyciągu oparów, przechowywania różnego rodzaju akcesoriów. Natomiast w wysokiej zabudowie zainstalowane zostały piekarniki i lodówka. Znajdziemy tam także spiżarnię typu walk-in zajmującą narożnik.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także