×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble kuchenne w dobrej cenie. Są piękne i pasują do każdej kuchni!

Meble kuchenne w dobrej cenie. Są piękne i pasują do każdej kuchni!

Autor: Urszula Tatur
19 lip 2021 20:43
Aktualizacja: 22 lip 2021 09:54

Meble do kuchnie nie muszą być drogie, by były ładne i funkcjonalne. W ofercie Leroy Merlin znajdziecie dobrze wykonane meble kuchenne w przystępnej cenie. Dodatkowo można je dopasować do każdej kuchni!

Kuchnia to dla większości z nas najważniejsze miejsce w domu. Urządzenie funkcjonalnej, estetycznej, dostosowanej do potrzeb wszystkich domowników kuchni jest więc dużym wyzwaniem. Wybierając meble kuchenne szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na ich walory użytkowe, trwałość i ergonomię. Trendy wnętrzarskie traktujmy jako inspirację. W przypadku kuchni otwartych warto skoordynować styl i charakter całej przestrzeni poprzez odpowiednią kolorystykę, dodatki czy wykończenie ścian i podłóg.

Nowe meble kuchenne Delinia iD, które właśnie trafiły do asortymentu Leroy Merlin to efekt wieloletnich badań i testów oraz wyjście na przeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów. System Delinia iD posiada certyfikat europejskiej normy bezpieczeństwa EN14749. Poszczególne elementy (szafki, fronty, uchwyty) można łączyć w dowolny sposób, co pozwala dopasować je do pomieszczeń o różnej wielkości.

Meble charakteryzują nowoczesne rozwiązania funkcjonalne i estetyczne, zróżnicowane systemy do przechowywania, a przede wszystkim wysoka jakość oraz 25 lat gwarancji. Na uwagę zasługują propozycje ograniczające nasz wpływ na środowisko naturalne: wbudowane sortowniki do odpadów, armatura kuchenna oszczędzająca wodę i energię, rozdrabniacze kuchenne montowane w zlewozmywakach oraz fronty szafek z recyklingu.

Szeroki wybór elementów: 22 rodzaje frontów w różnych kolorach i stylach, 2 kolory korpusów, 22 rodzaje uchwytów, które pozwalają na wyposażenie każdej przestrzeni w nowoczesnym lub klasycznym stylu. Szafki dolne mają szerokość od 15 do 120 cm., szafki górne od 15 do 90 cm. Korpusy szafek stojących mogą pełnić funkcję szafki z półką, z szufladami lub koszem cargo. Wszystkie szafki wyposażone są w zawiasy z tzw. „cichym domykiem”.

Wytrzymałość: 25 lat gwarancji na fronty, korpusy i zawiasy

Funkcjonalność: ponad 20 rozwiązań typu cargo do szafek niskich, wysokich i narożnych. Sortowniki odpadów dopasowane do wnętrza szafek. Szuflady o szerokości od 40 do 120 cm pozwalające na ponad 50 konfiguracji.

Ergonomia: Szafki stojące o wysokości 87 cm pozwalające na pracę w pozycji wyprostowanej. Specjalne rozwiązania pozwalające na montaż zmywarki na wysokości ok. 50 cm, dzięki czemu nie trzeba się schylać. Szafki nablatowe z roletą na podręczne drobiazgi ułatwiające dostęp i utrzymanie porządku.

Elastyczność: meble Delinia uzupełniają blaty kuchenne, sprzęt AGD, zlewozmywaki z armaturą kuchenną, użyteczne i dekoracyjne drobiazgi, oświetlenie funkcjonalne oraz materiały do wykończenia podłogi i ścian.

Warto dodać, że klienci mają możliwość zamówienia kompleksowej usługi od wymiarowania, przez projektowanie, po dostawę i montaż.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także