PARTNER PORTALU
Meble „szyte na miarę”. Sam zaprojektuj swoją kuchnię

Meble „szyte na miarę”. Sam zaprojektuj swoją kuchnię

Autor: Katarzyna Masłowska
20 maj 2019 11:01

Wystarczy zdjęcie, pomysł w głowie, naszkicowany projekt, wybrany ulubiony kolor swoich wymarzonych mebli.

Dokładnie takie meble zrealizuje firma Stolzen dopasowując realizację do wnętrza, gdzie mają się znajdować. Elbląską firmę w tym zakresie może ograniczyć tylko…wyobraźnia klienta.

Nasze wymarzone meble do kuchni czy salonu mamy niejako „w głowie” – wiemy jak powinny wyglądać, w jakim stylu, nawet konkretny kolor jest już wytypowany. Zaczynamy szukać w salonach meblowych, w internecie i nie możemy takich mebli znaleźć. Zamiast tego otrzymujemy często propozycje już gotowych zestawów. Nawet jeśli kolor nam odpowiada to może już niekoniecznie ich wygląd i konstrukcja.

Zobacz także: Płytki do kuchni: zobacz 15 najnowszych kolekcji

Jeśli klient ma „w głowie” projekt swoich wymarzonych mebli lub posiada zdjęcie, wyrysowany plan – może z tym zgłosić się do specjalistów firmy Stolzen. Tu wizja mebli klientów zostanie przeniesiona na konkretny projekt techniczny. Zostaną dokonane wstępne ustalenia i wyliczony kosztorys realizacji.
Podoba nam się konkretny kolor mebli? Nie ma żadnego problemu. Stolzen, dzięki posiadaniu nowoczesnej lakierni, zrealizuje meble w ulubionych barwach klienta.

Jeśli mamy konkretny budżet do wydania na ten cel, Stolzen jest w stanie również dopasować swoją ofertę do ceny klienta. Projektujemy meble indywidualnie dla naszych klientów, w oparciu o uznane w całej Europie fronty marki Stolzen. Pod konkretny wzór, styl mebli oraz wymiar pomieszczenia naszych klientów – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. To klient decyduje, jakie meble będą najbardziej pasowały do jego wnętrza. Można powiedzieć, że są one „szyte na miarę” dla naszych klientów. My pomagamy spełnić ich marzenia o idealnym wystroju wnętrza.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także