Modna kuchnia 2021: biały wciąż na topie. 12 świetnych wnętrz!

Modna kuchnia 2021: biały wciąż na topie. 12 świetnych wnętrz!

Autor: Ewa Kozioł
24 sty 2021 18:22

Jak urządzić piękną i wygodną kuchnię w białym kolorze? Zobaczcie! Przygotowaliśmy dla Was kilka bardzo fajnych pomysłów i inspiracji.

Czy warto urządzić kuchnię w białym kolorze? Warto! Biel to kolor neutralny i ponadczasowy. A do tego od wielu lat nie wychodzi z modny. Kuchnię w białym kolorze możecie urządzić w każdym stylu. Pięknie będzie wyglądała w wersji nowoczesnej, klasycznej, skandynawskiej czy glamour. Zawsze zaprezentuje się wyjątkowo! 

Biały to kolor idealny do małych kuchni w bloku oraz kuchni z małą ilością światła dziennego. Optycznie powiększy przestrzeń i nadaj jej lekkości. Podobne działanie będą miały fronty meblowe wykończone w połysku. Warto wziąć je pod uwagę w małej kuchni. Kolor biały to także doskonały pomysł, jeśli kuchni połączonej jest z salonem. 

W kuchni białe mogą być meble, ściany lub blat. Zależy to tylko do tego, co lubicie i co wam się podoba. Warro jednak biel nieco przełamać jakimś kolorem lub materiałem. Wybór macie dość spory. Biel pasuje bowiem do każdego koloru i do każdego materiału wykończeniowego. Możecie ją zestawić z cegłą, z drewnem, kamieniem lub betonem. Podobnie jest z kolorami. W zestawieniu z czernią nada przestrzeni kuchni wyjątkowo elegancki charakter, z czerwienią, zielenią czy pomarańczą stworzy z kolei udany kontrast. Jest jeszcze szary, z który biały „czuje się” wyśmienicie zawsze i wszędzie.  

Warto także pamiętać, że biały w kuchni to kolor uniwersalny i na pewno szybko się nie znudzi. A co jeśli jednak będziemy mieli ochotę na zmiany? To proste – wymieńmy dodatki na inne. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także