Modna kuchnia - styl naturalny zawsze na czasie

Modna kuchnia - styl naturalny zawsze na czasie

Autor: Anna Usakiewicz
10 lut 2020 11:40

Kuchnia utrzymana w naturalnym stylu jest zawsze miejscem ciepłym i przytulnym. Dlatego jej aranżacje inspirowane naturą są zawsze na czasie. A projekty, pokazujące, jak stworzyć taką kuchnię, są ciągle poszukiwane.

Chcesz, aby kuchnia była nowoczesna, a przy tym ponadczasowa? Ubierz ją we wzory inspirowane naturą. Styl naturalny w kuchni jest zawsze na czasie. Drewno o autentycznym wyglądzie i ciepłym wybarwieniu, pastelowe kolory na ścianach i meblach, zielone rośliny, wyraziste dodatki – oto swoiste elementy pomieszczeń, zaaranżowanych w stylu naturalnym. Jak najlepiej rozmieścić je w kuchni, aby jednocześnie dobrze się prezentowały i tworzyły harmonijną całość?

Charakter stylizacji w kuchni dobrze podkreślają blaty. Dlatego, jeśli chcemy mocno zaakcentować styl naturalny w swojej kuchni, warto zamontować w niej blaty o wyrazistym, rustykalnym wzorze. Artisan Oak to mocny wzór dębowy ze szpachlowanymi otworami po sękach, który został wzbogacony strukturą Natural Wood. Doskonale imituje lite drewno i przywodzi na myśl belkowanie charakterystyczne dla tradycyjnej architektury – komentuje Malwina Rostalska z Pfleiderer.

Zobacz także: Wyspa czy półwysep - 20 świetnych projektów kuchni

O wyrazistości aranżacji w stylu naturalnym decydują również inne detale wyposażenia kuchni. Istotne są między innymi ścianki przyblatowe, które – poza tym, że zabezpieczają przestrzeń między szafkami – są ważnym elementem dekoracyjnym. Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także