PARTNER PORTALU
Najnowsze meble ogrodowe zaprojektowane przez Paolę Navonę

Najnowsze meble ogrodowe zaprojektowane przez Paolę Navonę

Autor: Urszula Tatur
28 marz 2018 11:50

Nowe meble z kolekcji In Out przenoszą elegancję wnętrz domowych do ogrodu. Wykonane z naturalnych materiałów nowości zaprojektowała Paola Navone.

Styl włoskiej marki to kreatywna mieszanka wielokulturowych inspiracji, nowoczesności i tradycyjnego rzemiosła. W taki sposób zaprojektowana jest również kolekcja In Out, w której znajdziemy meble ogrodowe. Jednak Gervasoni proponuje, by nie trzymać się ściśle podziału na meble wewnętrze i domowe. Już sama nazwa kolekcji sugeruje, że wiele jej modeli z powodzeniem sprawdzi się także w aranżacji czterech kątów.

Obecnie dom, ogród i taras wzajemnie się przenikają. Niezależnie od tego, w którym z tych miejsc spędzamy czas, chcemy cieszyć się takim samym komfortem i najwyższą estetyką. Umożliwi to nowa kanapa In Out 620 o organicznych, zaokrąglonych kształtach lub leżak z drewna tekowego In Out 869. Nową propozycją do zewnętrznej jadalni jest w całości wykonany z teku stół In Out 871, który opcjonalnie może mieć blat marmurowy, ze szkła hartowanego lub betonu. Pasuje do niego krzesło In Out 875 z wyplecione ze stali lakierowanej.

Ciekawie prezentują się również nowe stoliki kawowe. Nieco postmodernistyczny In Out 838 ma betonową podstawę i marmurowy okrągły blat, z rattanu kubu wypleciony jest niewielki In 627, a prosty In Out 848 ma stalową nogę i blat z marmuru lub betonu z rysunkiem mozaiki. Niezobowiązujący, świeży styl mebli ogrodowych Gervasoni zachęca do miksowania ze sobą różnych modeli i aranżowania niepowtarzalnych przestrzeni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także