Nowe stoły autorstwa ARDE Design

Nowe stoły autorstwa ARDE Design

Autor: ut
06 lis 2019 14:44

Duńska marka meblowa BoConcept przedstawia nowy stolik kawowy oraz stół do jadalni, zaprojektowane przez ARDE aka René Hougaard, autora popularnego biurka Cupertino i innych bestselerów marki.

Historia ARDE jest nieco ściślej związana z BoConcept, niż pozostałych projektantów współpracujących z marką. Przed otworzeniem własnego studia, duński projektant i architekt pracował jako Kierownik ds. Produktu. ARDE skupia się na łączeniu sztuki z funkcjonalnością, czego wynikiem są piękne produkty, ułatwiające codzienne życie.
ARDE - René Hougaard

ARDE - René Hougaard
To podejście do designu wyraźnie widać w stole Torino, krześle Florence i popularnym systemie biurkowym, Cupertino. W tym roku portfolio ARDE powiększa się o stolik kawowy Sevilla oraz stół do jadalni Alicante.
Stolik kawowy Sevilla
Sevilla to stolik kawowy, który urzeka swoją prostotą. A gdy przyjrzymy się mu bliżej, dostrzeżemy subtelne, lecz przykuwające oko detale.

Ambicjami stojącymi za stolikiem Sevilla było uchwycenie piękna poprzez prostotę oraz nieszablonowe podejście do podstawowych zasad konstrukcji.

ARDE
Stolik kawowy Sevilla, cena od 2,539,-

Stolik kawowy Sevilla, cena od 2,539,-
Lekkości nadaje rzeźbiarska forma nóg, która jest wynikiem połączenia artystycznej fantazji ARDE z jego architektonicznym profesjonalizmem. Dostępny w różnych wykończeniach blat podkreślony został delikatnie ściętą krawędzią. Sevillę można zamówić w dwóch różnych rozmiarach, co czyni go idealnym do stworzenia modnego teraz zestawu, składającego się z nakładających się na siebie stolików.
WYMIARY: W37xØ80cm; W42xØ99cm
KOLOR I MATERIAŁY: Ceramika w kolorze jasnego marmuru, Ceramika w kolorze ciemnego marmuru, Ceramika w kolorze popielatym, Ceramika w kolorze rdzy, Przeźroczyste szkło, Białe szkło. Podstawa w kolorze stali szczotkowanej.
Stół do jadalni Alicante
Alicante to stół, który wniesie do jadalni zarówno mocny charakter, jak i zapewni praktyczną funkcjonalność na codzień. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest rzeźbiarska podstawa w kształcie litery V. Jej design nie tylko optycznie powiększy każdy pokój i nada mu lekkości, ale zapewni również mnóstwo miejsca na nogi.
Stół Alicante, cena od 6.539,-<br>Krzesło Adelaide na obrotowej nodze, cena od 2.029,-<br>Dywan skórzany Mystic, cena od 6.490,-

Stół Alicante, cena od 6.539,-
Krzesło Adelaide na obrotowej nodze, cena od 2.029,-
Dywan skórzany Mystic, cena od 6.490,-
Blat stołu jest smukły, co tworzy wyraźny kontrast z podstawą. Dostępny jest w różnych materiałach, a także kilku rozmiarach: jednym stałym oraz dwoma wersjami rozkładanymi. I aby stół pasował do każdego domu, BoConcept stworzyło do niego podstawę w dwóch różnych rozmiarach.
WYMIARY: Mała podstawa/stały blat: W74.5xS182xG100cm; mała podstawa/rozkładany blat: W74.5xS140/190xG100cm; duża podstawa/rozkładany blat: W74.5xS183/263xG100cm
KOLOR: Blat: Fornir orzechowy, Ceramika w kolorze jasnego marmuru, Biały matowy lakier, Grafitowy lakier, Ceramika w kolorze ciemnoszarego kamienia, Ceramika w kolorze jasnoszarego kamienia, Fornir dębowy w kolorze espresso, Białe szkło. / Podstawa: czarny lakier strukturalny, biały lakier strukturalny.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także