Nowoczesna, elegancka kuchnia. Piękne wnętrze!

Nowoczesna, elegancka kuchnia. Piękne wnętrze!

Autor: Ewa Kozioł
02 marz 2022 14:55

Reprezentacyjna kuchnia połączona jest z salonem. Elegancki charakter nadajd jej szara zabudowa meblowa ocieplona drewnem. Podświetlana witryna jest z kolei efektownym tłem dla dużej wyspy

Spokojna elegancja zdefiniowana przez odcienie szarości i ocieplona drewnem. Monochromatyczne wnętrza stają się coraz bardziej popularne, dzięki działającej kojąco atmosferze. Często wybór pada na paletę beży. Ale szarości mają również rzeszę zwolenników, czego przykładem jest prezentowany warszawski apartament.

W obszernym salonie znalazło się miejsce na reprezentacyjną kuchnię. Dostarczona przez markę ZAJC zabudowa bazuje na modelu Z1. Podświetlana witryna jest efektownym tłem dla wyspy wykończonej materiałem Dekton, do którego dobrany został odcień matowego lakieru na frontach.

Ten sam lakier pojawia się również na panelach ściennych. Ich jednolitą powierzchnię przełamuje fragment pokryty modnymi lamelami z litego dębu w kolorze naturalnym. Zawieszono na nim telewizor oraz szafkę, pokrytą również szarym matowym lakierem. Podobnie wykończone zostały przesuwne drzwi, za którymi znalazła się w pełni funkcjonalna „kuchnia brudna”, przystosowana do intensywnego gotowania. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także