×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna kuchnia. Drewno i kolor szary we wnętrzu. Piękny projekt!

Nowoczesna kuchnia. Drewno i kolor szary we wnętrzu. Piękny projekt!

Autor: Ewa Kozioł
03 sty 2023 11:22

Kuchnia urządzona jest prosto, nowocześnie i wygodnie. Kamień, drewno i fornir tworzą we wnętrzu piękną kompozycję, która wprowadza przyjemny dla zmysłów balans. Funkcjonalności zapewnia natomiast wyspa, wysoka zabudowa, liczne szafki i szuflady.

  • Wysoka zabudowa wykonana jest z forniru dębowego o szczotkowanej powierzchni w autorskim wybarwieniu, które wydobywa usłojenie i miękko załamuje światło.
  • Blat wyspy to naturalny kwarcyt, w którym antracyt tła łagodzą rozmyte smugi szarych żyłek. Z kolei fronty wyspy pokrywa głęboko matowy lakier w odcieniu antracytu.
  • Kuchnia Z1 to nie tylko spokojna, elegancka estetyka, ale również funkcjonalność. Wyspa jest szeroka i zapewnia dostęp z każdej strony.

W modelu kuchni Z1 postawiono na naturę. Wysoka zabudowa wykonana jest z forniru dębowego o szczotkowanej powierzchni w autorskim wybarwieniu, które wydobywa usłojenie i miękko załamuje światło. Drzwi zintegrowane są z uchwytem wykonanym z naturalnego drewna, w tym samym wykończeniu. Blat wyspy to naturalny kwarcyt, w którym antracyt tła łagodzą rozmyte smugi szarych żyłek. Z kolei fronty wyspy pokrywa głęboko matowy lakier w odcieniu antracytu. Materiały te łączy naturalny rodowód i odwołania do barw ziemi, ale nie tylko. Estetycznym spoiwem kolekcji jest mat, niekiedy tylko przełamany błyskiem stalowych urządzeń.

– Kuchnia Z1 to nie tylko spokojna, elegancka estetyka, ale również intuicyjna funkcjonalność. Wyspa jest szeroka i zapewnia dostęp z każdej strony. Szafki otwiera się dzięki bezuchwytowemu systemowi listwowemu, a przestronne szufladki z przemyślanymi podziałami pozwalają łatwo posegregować kuchenne wyposażenie. Kuchnia ma ponadczasowy wymiar, ale wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego użytkownika – komentuje Justyna Zajc.

Projekt kuchni: Zajc Kuchnie.

Zobacz także 35-metrowe mieszkanie. Małe, ale wygodne. Piękna kawalerka!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także