×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność

Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność

Autor: Urszula Tatur
05 sty 2018 13:52
Aktualizacja: 13 sty 2018 19:54

Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują jednoznacznie, że królować będzie przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania. Oznacza to, że klienci oczekują wielu nowoczesnych rozwiązań w zagospodarowaniu przestrzeni zabudowy.

W meblach kuchennych, które wykonywane są w stylu nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim, stosuje się fronty MDF Acrylic, fronty drewniane oraz fronty MDF lakierowane.
Meble posiadają ręcznie wykonane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego - to obecnie najbardziej pożądany materiał w meblarstwie. Pozwalają one na przechowywanie różnych przedmiotów użytkowanych codziennie w kuchni. Takie elementy znajdziemy właśnie w szufladach i szafkach tych mebli.
- Nasze meble kuchenne w stylu angielskim oraz nowoczesne, minimalistyczne cechujące się prostymi frontami lakierowanymi pokazaliśmy na targach Warsaw Home w ubiegłym roku – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – Zaprezentowaliśmy również dodatki do mebli wykonane z dębu, takie jak organizery do szuflad czy spiżarki. Te rozwiązania cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Wyróżnikiem mebli Stolzen jest perfekcyjne wręcz zagospodarowanie powierzchni. Przykładem jest właśnie „spiżarka” czyli specjalnie przygotowana szafka w zabudowie, gdzie możemy umieścić wszystkie niezbędne nam akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować.
Kolejnym udogodnieniem jest specjalna szuflada na butelki wina czy rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych. W ten sposób nie musimy sięgać w głąb szafki. Półka automatycznie wysunie się na zewnątrz.
W meblach kuchennych firmy Stolzen, oprócz zastosowanych najwyższej jakości materiałów, znajdziemy również najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie akcesoriów meblowych np. Servo Drive lub niezawodne kosze PEKA. Szuflady otwierają się płynnie i cicho za sprawą systemu Tandembox Blum.
- Stosujemy również rozwiązania typu Servo Drive, które są wykorzystywane w szafkach z klapą, a także w szufladach. System polega na otwarciu i zamknięciu szafki lub szuflady poprzez dotyk sensora – mówi Agnieszka Adamek.
Kosze i carga w meblach kuchennych Stolzen to niezawodność gwarantowana przez firmę PEKA. Stosowane przez elbląską firmę rozwiązania to: kosze na odpady, kosze „Le Mans” i „Arena Style”, kosze „Magic Corner” oraz carga wysokie.
Dzięki firmie Blum i systemowi Servo Drive, zabudowaną lodówkę można będzie otworzyć poprzez nacisk na drzwi. Podświetlenie kuchni to energooszczędne rozwiązania typu LED z wygodnym w obsłudze sensorem włącznika. Wysoka jakość wykonania gwarantowana jest przez użycie najlepszych materiałów i akcesoriów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także