Nowoczesne wnętrze. Dobre pomysły na przechowywanie!

Nowoczesne wnętrze. Dobre pomysły na przechowywanie!

Materiał Partnera Autor: REHAU
06 kwi 2022 11:03

Sposób na przechowywanie, który pozwoli zaoszczędzić dużo przestrzeni, a jednocześnie ukryć dużą ilość przedmiotów? Odpowiedź jest prosta: żaluzje meblowe. To innowacyjne rozwiązanie to wybawienie dla wszystkich właścicieli mieszkań i domów oraz gratka dla miłośników nowoczesnych mebli!

Urządzając swoje „M” zadbajmy o to, aby nie tylko było ładnie, ale i funkcjonalnie. Często ze względu na ograniczony dostęp nie jest to łatwe zadanie. Trudno dostępne miejsca czy kolizja podczas otwierania uniemożliwiają zastosowanie tradycyjnego frontu. W zamian proponujemy Wam… żaluzje meblowe. Nie tylko zaoszczędzicie miejsce i maksymalnie wykorzystacie przestrzeń w poszczególnych segmentach mieszkania, ale również zabezpieczycie przedmioty codziennego użytku przed zabrudzeniami, kurzem, czy też wzrokiem. Dotychczas otwarte przestrzenie będzie można zakamuflować, wykorzystując je jako schowek na sprzęty i akcesoria kuchenne, których często nie chcemy eksponować. Jednym słowem żaluzje meblowe REHAU pomogą nam zniwelować optyczny chaos na kuchennych szafkach i lepiej zorganizować kuchenną przestrzeń.

Gdzie je zastosuję?

To zależy od Ciebie. Różnorodność kolekcji powoduje, że z powodzeniem użyjesz ich w kuchni, biurze, pokoju dziecka czy garażu. Świetnie spiszą się w korytarzu, zamiast tradycyjnych drzwi do szafy. Żaluzje meblowe, w zależności od wybranej kolekcji, mogą być zastosowane zarówno w poziomie, jak i w pionie. Lekkie, bezproblemowe otwieranie żaluzji sprawia, że ich codzienne użytkowanie jest niezwykle wygodne i przyjemne. Dodatkowym atutem jest to, że dzięki rozwiązaniu kasetowemu „plug&play” montaż żaluzji odbywa się w sposób wyjątkowo prosty i nieprzysparzający kłopotów.

Co z wyglądem?

Atutem żaluzji meblowych jest nie tylko ich funkcjonalność, ale i niezwykle nowoczesny wygląd. Wyposażone w nie meble nabierają bardzo oryginalnego, unikatowego charakteru, a pomieszczenie, w którym się znajdują – niepowtarzalnego stylu. W ofercie marki REHAU można znaleźć bardzo szeroką gamę ich modeli o różnorodnych kształtach, fakturach i kolorach. Dzięki temu możliwość aranżacji z ich wykorzystaniem ogranicza jedynie wyobraźnia użytkownika.

Rolety do mebli można więc dobrać odpowiednio do stylu panującego w danym pomieszczeniu. Tam, gdzie przeważa styl rustykalny, boho lub klasyczny pięknie prezentować będą się rolety imitujące drewno lub w głębokim macie. Wygląd żaluzji meblowych można dopasować też konkretnie do koloru ścian, mebli lub reszty wyposażenia pokoju, tworząc tym samym niepowtarzalne aranżacje.

Nowa kolekcja – zachwyca!

Nowa kolekcja żaluzji meblowych zrywa z mitem znanej aluminiowej rolety. Wraz z wdrożeniem nowej kolekcji powierzchni meblowych REHAU noble matt, przedstawiono nową serię żaluzji, która odpowiada estetyce matowych frontów. Aksamitna w dotyku, po zamknięciu doskonale łączy się z frontem dając efekt monolitycznej zabudowy.

Na ten moment żaluzje meblowe RAUVOLET noble matt dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych:

• Casa Blanca,
• Silver Lake,
• Gas Lit Alley,
• After Dark.

Pozwala to na swobodny dobór właściwej barwy żaluzji do pozostałych części kuchennej zabudowy, jak również reszty wystroju wnętrza kuchni. Tak, jak wspomnieliśmy już żaluzje te doskonale uzupełniają się z matowymi frontami RAUVISIO noir i RAUVISIO brilliant noble matt, tworząc razem spójną całość. Ich matowe wykończenie prezentuje się nad wyraz elegancko, a dzięki technologii soft-touch powierzchnia jest aksamitna w dotyku. Ponadto specjalna technologia antifingerprint zastosowana na powierzchni sprawia, że ślady odcisków palców są na niej niewidoczne. Co szczególnie ważne podczas codziennego użytkowania – żaluzje odporne na różnego rodzaju zarysowania, co umożliwia zachowanie pełnej swobody działania podczas rutynowych prac w kuchni.

Niewielki wymiar przestrzeni

Pamiętajcie, że żaluzje meblowe REHAU doskonale sprawdzą się w domowej przestrzeni w wielu miejscach. Bez względu na to, w jakim stylu jest urządzony dom oraz iloma metrami dysponujesz, przy bogatej ofercie rozwiązań znajdziesz najlepiej pasujące rozwiązanie do Twojej aranżacji. To proste, przechowuj tak jak lubisz!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także