PARTNER PORTALU
Otwórz się na naturalne dekory w kuchni

Otwórz się na naturalne dekory w kuchni

Autor: Urszula Tatur
25 sty 2018 12:42

To, co bliskie naturze jest również ponadczasowe, a prawdziwe piękno nigdy nie przestanie być modne. Inspiracji możemy szukać wszędzie, a naturalne drewno jest najdoskonalszą z nich.

Pochodzący z nowej kolekcji Six Pack 2018 dekor Artisan Oak to wzór, który do złudzenia przypomina prawdziwe, stare drewno. Nieregularne słoje i wyraźnie zaznaczone wyżłobienia na powierzchni dekoru, prezentują się, niczym zmarszczki na twarzy leciwego człowieka. Artisan Oak wygląda, jakby był nadgryziony zębem czasu i dumnie obnosił się ze swoją długowieczną historią.

Nowy dekor Artisan Oak sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pożądaną cechą aranżacji jest przytulność i ciepło. Dzięki niemu każde wnętrze stanie klimatyczne, niczym górska chatka z kominkiem, stojąca u podnóża gór. Wyraziste rysunki, które zdobią dekor to również idealna propozycja do wnętrz w stylu industrialnym. Artisan Oak, choć klimatyczny, jest jednocześnie bardzo zdecydowany, więc z łatwością ujarzmi chłód stali i betonu, stosowanego pofabrycznych aranżacjach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także