×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Porcelanowa gratka dla przedszkolaka

Porcelanowa gratka dla przedszkolaka

Autor: ut
13 sie 2019 11:44

Marka Ćmielów przedstawia porcelanowe kolekcje, które urzekają kolorowymi dekoracjami – w sam raz dla małego odkrywcy smaków.

My, dorośli uwielbiamy jeść z pięknych i eleganckich porcelanowych zastaw. Są one nie tylko stylowym dodatkiem do domu, ale także wyrazem zamiłowania do sztuki, piękna i rękodzielniczej pracy. Warto przemycać te cenne wartości już od najmłodszych lat. Dzieciom często posiłki podawane były na plastikowych talerzykach, które nie służyły długo. Czas zapomnieć o krótkotrwałych zastawach.

Kolorowe, porcelanowe zastawy marki Ćmielów pokocha nawet największy niejadek. Samochody, misie, bajki, zwierzątka… Wszystko to kojarzymy z zabawą i radością. Warto przemycać te miłe skojarzenia także podczas posiłków. To rozwiązanie pozwoli na dobre pożegnać się z nieestetycznym i nietrwałym plastikiem. Na jego miejscu zagości niepowtarzalna porcelana w… dziecięcym wydaniu.

Dla starszych dzieci polecamy kubek JUPI, który można samodzielnie ozdobić. Wystarczy namalować bądź podpisać kubeczek markerem i wypalić w piekarniku. JUPI sprawdzi się, jako wspaniały prezent z okazji zbliżającego się rozpoczęcia roku szkolnego.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także