Postaw na kwiatowe doznania podczas posiłków

Postaw na kwiatowe doznania podczas posiłków

Autor: ut
04 maj 2019 13:55

Słońce w pełni, zapach świeżo skoszonej trawy i delikatny powiew wiatru. Brzmi jak idylla? Już za chwilę będziemy przeżywać właśnie takie chwile. Jak sprawić, aby te momenty stały się jeszcze bardziej wyjątkowe?

Prowansja to kraina lawendą pachnąca. Teraz francuski klimat możesz zaaranżować także na swoim stole. Dzięki zastawie Lawenda przywołasz wspomnienia wakacji i to te najlepsze! Przypomnisz sobie jak cenny był czas spędzany przy wspólnym stole. Kolekcja zawiera kwiatowe zdobienia w bardzo modnym, fioletowym kolorze, który stanie się idealnym dopełnieniem skąpanego w słońcu stołu. Porcelanowa Lawenda odnajdzie się także idealnie pośród świeżo ściętych kwiatów. Roślina ta jest symbolem szczęścia i powodzenia w życiu, a Ty już teraz możesz wyczarować je na swoim stole.

Wielbiciele bardziej stonowanych akcentów spełnienie estetycznych potrzeb znajdą w zastawie Magnolia. Inspiracje, które formą nakarmią nie tylko ciało, ale i ducha. Kolekcja swoim kształtem i barwą zaspokoi apetyt każdego poszukiwacza piękna. Potrawy oprawione w ten kwiatowy akcent rozkwitają, a ich ukryte piękno zostaje w pełni wydobyte. Kwiat magnolii kwitnie tylko latem, dzięki zastawie zaaranżowany nią stół może kwitnąć przez cały rok.

Marka Lubiana stworzyła kolekcje, które idealnie wpasują się w dzisiejsze kwiatowe trendy – obowiązujące w domowym zaciszu i opanowujące najmodniejsze restauracje. Poznaj wyjątkowe kolekcje Lawenda oraz Magnolia i rozkoszuj się posiłkami w romantyczno-nowoczesnym stylu.

Komentarze

Zaloguj się