PARTNER PORTALU
Powiedz „tak” kultowej Iwonie

Powiedz „tak” kultowej Iwonie

Autor: ut
31 maj 2019 11:49

Porcelana od lat towarzyszy nam zarówno podczas ważnych uroczystości, jak i na co dzień. Z niektórymi kolekcjami wiąże się wiele pięknych wspomnień – rodzinne uroczystości, spotkania z przyjaciółmi, popołudniowa herbata z ukochanymi dziadkami. Podtrzymując tradycję i zamiłowanie do polskiej, rodzimej sztuki warto powiedzieć porcelanie „tak” również podczas wyjątkowego dnia ślubu. Zaproś kultową Iwonę na weselny stół i stwórz kolejne piękne wspomnienie.

Iwona to legendarny serwis cieszący się niezmiennym powodzeniem od ponad 30-tu lat. Klasyczne, reliefowe kształty wyglądają atrakcyjnie zarówno w bogatych, kwiatowych dekoracjach, jak i ozdobione delikatnymi, złotymi liniami. Nie sposób nie wspomnieć o kultowej już dekoracji „Złota Róża”, która z pewnością gości w rodzinnych domach większości z nas.

Kolekcja, która budzi wiele wspomnień będzie wspaniałym towarzyszem wyjątkowego dnia ślubu. Na weselnym przyjęciu odnajdzie się w każdej aranżacji, zarówno wśród skromnych dekoracji, jak i na bogato zdobionych stołach pełnych kwiatowych kompozycji i modnych dodatków. Serwis kawowy, bądź zestaw obiadowy to także niezapomniany prezent dla młodej pary, który rozpocznie z nimi nową drogę, by po latach przywodzić piękne wspomnienia i stać się bezcenną pamiątką.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także