PARTNER PORTALU
Stół na święta: 15 pięknych zdjęć. Zobacz wszystkie!

Stół na święta: 15 pięknych zdjęć. Zobacz wszystkie!

Autor: Ewa Kozioł
22 gru 2020 22:30

Stół na święta powinien pięknie wygadać. Warto pomyśleć o ładnych dekoracjach i eleganckiej zastawie. Zobaczcie kilka pomysłów na świąteczną aranżację stołu.

Święta to czas, który spędzamy z rodziną i bliskimi. Warto więc w tym szczególnych dniach zadbać nie tylko o piękną aranżację wnętrza, ale także o równie piękną dekorację stołu. Dzięki temu wszystkie przysmaki, które przygotowaliśmy będę smakowały jeszcze lepiej.

Pomysłów na dekorację stołu na święta jest mnóstwo. Macie bardzo wiele możliwości do wyboru. Na pewno zadnie to ułatwi wam ilość różnych ozdób dostępna w sklepach. Warto poszukać wśród nich czegoś na swój stół. Możecie zdecydować się na jeden kolorów główny na przykłada na ponadczasową bieli i do niej dobrać dodatki. Do koloru białego pasuje dosłownie wszystko - czerwień, złoto, srebro, granat czy zieleń. Dobry pomysłem będzie dodanie do każdej aranżacji świątecznego stołu naturalnych gałązek świerku lub szyszek.

Pomyślcie o eleganckiej, gustownej zastawie na stole (może to być porcelana), o ładnych kieliszkach czy o obrusie w subtelny wzór. Tak przygotowany stół podkreśli świąteczny charakter każdego spotkania. Pamiętajcie tylko, aby z ilość ozdób i dekoracji nie przesadzić! Bo efekt może być odwrotny od zamierzonego.

Polecamy także Dom na święta. Zobacz jak urządzić salon, jadalnię czy pokój dziecka!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także