Stół udekorowany miłością

Stół udekorowany miłością

Autor: Urszula Tatur
14 marz 2018 21:19

Przypadająca w 2018 roku złota rocznica ślubu norweskiej pary królewskiej: Sonji i Haralda, stała się inspiracją do stworzenia przez Fyrklövern we współpracy z uznaną szwedzką projektantką Anną Handell, wyjątkowego serwisu SONJA, który dzięki swojej zachwycającej urodzie i elegancji stanowi hołd złożony miłości.

Niezwykle subtelny kwiatowy wzór z okazałymi orchideami, pączkującymi frezjami i zielonym mirtem to nawiązanie do wspaniałego królewskiego bukietu ślubnego. Projektantka Anne Handell z wielką dbałością o szczegóły oddała piękno i wdzięk kwiatów, podkreślając zarówno ich siłę, jak i wyjątkową delikatność. Ukoronowaniem pracy nad tym wytwornym serwisem jest ręcznie malowany, platynowy brzeg, który podkreśla jego klasę i nadaje cudownego blasku śnieżnobiałej porcelanie. Harmonijne połączenie najwyższej jakości z wyjątkowym designem sprawia, ze serwis SONJA zachwyca urokiem i elegancją.

Ten unikalny serwis doskonale prezentuje się zarówno na śnieżnobiałych, jak i kolorowych obrusach. Królewskiego wystroju dopełnią gałązki świeżych orchidei i połyskujące świeczniki. Na romantyczne przyjęcia idealnie pasować będzie koronkowa serweta, udekorowana płatkami kwiatów. Tak stworzona niepowtarzalna kompozycja podkreśli naturalne piękno kwiatowych zdobień i pozwoli na wyeksponowanie niezwykłej subtelności porcelany.

SONJA to prawdziwy, pełen finezji i elegancji majstersztyk, który sprawi, że wspólne świętowanie będzie wyjątkowym hołdem miłości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także