×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Szuflada dobrze zorganizowana

Szuflada dobrze zorganizowana

Autor: Urszula Tatur
12 gru 2017 14:10

Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu, ale przede wszystkim sprawia, że zawsze mamy pod ręką wszystkie potrzebne przyrządy. Warto w przemyślany sposób zorganizować przestrzeń, korzystając z rozwiązań dostarczanych przez markę Peka, które powstały z myślą o wygodzie i ergonomii w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Wkład na sztućce SKY to solidna konstrukcja, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem, tworzy trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację w szufladzie. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca, nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Wytłoczki SKY mogą być dopasowane do całej szuflady, na szerokości od 30 do 120 cm.

Ergonomiczne, pionowe podziały wraz z wyodrębnionymi komorami, jakie zostały zaprojektowane we wkładzie FUTURA, zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni szuflady. Są poręczne a ich wnętrze można z łatwością dostosować do przechowywanych sztućców i drobnych akcesoriów. Wraz z wkładem dostępne są przegródki, dzięki którym można indywidualnie podzielić wewnętrzne komory, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Wkład SCOOP dzięki swej funkcjonalności pozwala na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie, co ułatwia przechowywanie różnorodnych przedmiotów. Wielkości komór we wkładzie mogą być indywidualnie zmieniane, zgodnie z preferencjami użytkownika. Komory tworzone są przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Wkład wykonany został z polistyrenu o grubości 2,5 mm. Poprzeczne przegródki gwarantują większą wytrzymałość. Dzięki nim ostre przedmioty, takie jak np. noże, nie uderzają każdorazowo o krawędzie podczas otwierania szuflady.

Nowość w naszej ofercie – wytłoczki SEPARADO, które można zastosować w szufladach o różnej szerokości, to kolejna, interesująca opcja ułatwiająca organizację i pracę w kuchni. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji dedykowaną wkładkę na przyprawy, sztućce lub wkład, który można przy pomocy przegródek dostosować do indywidualnych potrzeb. SEPARADO ma szerokość 30 cm, a jego głębokość może być dostosowana do różnych szuflad. Dodatkowo, istnieje możliwość tworzenia własnych kombinacji i zestawiania jednego lub więcej wkładów lub łączenia ich z matą antypoślizgową.

Ciekawym rozwiązaniem w przypadku talerzy są specjalne wkłady, które umożliwiają łatwe przechowywanie ich w szufladzie. Sprawiają one, że nawet delikatne, porcelanowe talerze są zawsze dobrze zorganizowane i łatwe do odnalezienia. Przejrzyście skonstruowany układ jest gwarancją tego, że można sięgnąć po ulubiony talerz w każdej chwili.

Maty antypoślizgowe, które zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem ułatwiając tym samym utrzymanie czystości, to bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można ją wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Istnieje także możliwość docięcia ich do odpowiedniego wymiaru. Mata zapobiega przesuwaniu się przechowywanych wewnątrz szuflady przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni. Dodatkowo podczas otwierania i zamykania wytłumia dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty są dostępne w eleganckich teksturach i kolorach, które dopasowują się do każdego wnętrza. Aby stworzyć swoją indywidualną kompozycję, możemy wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości.

Dedykowana mata AGO-PROTECT pozwala zachować czystość w szafkach zlewozmywakowych. Posiada specjalnie wyprofilowane wytłoczki, które umożliwiają zatrzymanie wyciekających płynów, dzięki czemu mebel jest skutecznie zabezpieczony przed zawilgoceniem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także