PARTNER PORTALU
Tak mieszka Basia Kurdej-Szatan. Zaglądamy do kuchni znanej aktorki!

Tak mieszka Basia Kurdej-Szatan. Zaglądamy do kuchni znanej aktorki!

Autor: Ewa Kozioł
21 wrz 2022 11:38

Jesteście ciekawi, jaką kuchnię do swojego mieszkania wybrała Basia Kurdej-Szatan? Zapraszamy do eleganckiego wnętrza znanej aktorki i jej męża Rafała.

Niewielka przestrzeń została tu bardzo starannie wykorzystana. Rdzeń zabudowy tworzą szafki z gładkimi, bezuchwytowymi frontami, za którymi kryją się nowoczesne systemy organizacji wewnętrznej. Ich czekoladowy brąz kontrastuje z bielą wzoru spieku Laminam imitującego marmur Calacatta Oro Venato z kolekcji I Natrual na blatach, na ścianie, a nawet na podłodze.

Choć z pozoru delikatny, spiek ten okazuje się bardzo odporny na wszelkie kuchenne zagrożenia, m.in. na plamy, zarysowania oraz działanie wody czy wilgoci. Jest też łatwy do utrzymania w idealnej, higienicznej czystości.

W górnej części zawisły rzęsiście rozświetlone witryny, które zdobią kuchnię widokiem starannie dobranych naczyń, choć zarazem... pod samym sufitem mają też praktyczne schowki na rzadziej wykorzystywane przedmioty. Wyjątek stanowi wertykalny blok z piekarnikiem oraz ekspresem do zabudowy oraz dwudrzwiową lodówką z frontami z efektem forniru. W tej minimalistycznej przestrzeni bardzo wyraźnie rysują się detale. Takie jak dyskretny, podwieszany zlewozmywak, szykowna forma wiszącego okapu oraz lustro, które zwielokrotnia światło wpadające za dnia przez okno, a wieczorami bijące od modernistycznych lamp. 

Realizacja: Ernest Rust x Laminam

Zdjęcia: Mateusz Kowalik, Kovalik studio

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także