PARTNER PORTALU
Urządzamy komunię i kinder party

Urządzamy komunię i kinder party

Autor: ut
09 maj 2019 18:10

Gdy jesteśmy dziećmi beztrosko patrzymy w przyszłość z radością celebrując każdy dzień, który najchętniej przeznaczylibyśmy na zabawę! Niezwykle ważne momenty takie jak komunie czy urodziny wprowadzają nas w dorosłość, w którą wkraczamy z pomocą rodziców.

Śnieżnobiała porcelana CELEBRATION, zdobiona subtelnym wzorem w odcieniu błyszczących szarości to doskonały wybór na przyjęcie komunijne dla najmłodszych. Serwis z naczyniami o lekko falistym kształcie będzie prezentował się niezwykle elegancko podczas uroczystego obiadu w rodzinnym gronie.

SENTIMENT JUNIOR to serwis zaprojektowany z myślą o najmłodszych! Inspiracją dla stworzenia oryginalnego dekoru, zdobiącego porcelanę były ukochane kotki Michaela i jego syna Simeona - Isaac i Gustaf, które zakradają się w ogrodzie rodziny Bindenfeld, zostawiając za sobą urocze ślady łapek. Pełen uroku zestaw składa się z kubka, talerza, miseczki, sztućców oraz małej patery, idealnej na słodki tort. Porcelana SENTIMENT JUNIOR sprawi dzieciom wielką radość!

Porcelana LACE zdobiona finezyjną, wypukłą koronką w odcieniach szarości to doskonały wybór na dziecięce przyjęcia. Ręcznie malowany, platynowy rant stanowi luksusowe wykończenie. Doskonale prezentuje się w aranżacji ogrodowej wśród kolorowych smakołyków.

Serwis NORDIC BIRDS zdobiony motywem 12 gatunków ptaków, zamieszkujących Polskę i Europę stanowi świetny pomysł na dziecięce uroczystości podczas, których zainteresujemy najmłodszych przyrodą! Na spodzie każdego talerza, znajduje się łacińska nazwa przedstawionego na nim ptaka – możemy zorganizować konkurs z nagrodami! To będzie doskonała zabawa dla naszych pociech.

LISE to porcelana najwyższej jakości, zdobiona niebieskimi kwiatami i szczyptą złota! Będzie przepiękną ozdobą stołu podczas uroczystości przygotowanych z myślą o najmłodszych, zwłaszcza jeśli lubią niebieski kolor!

Serwis SONJA - to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Będzie doskonale zdobił stół podczas spotkań z okazji dziecięcych urodzin.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także