W magicznej krainie świątecznych skrzatów

W magicznej krainie świątecznych skrzatów

Autor: Urszula Tatur
23 gru 2017 10:44

Radosne krasnale to jeden z bardziej uroczych świątecznych symboli. Wprowadzają bajkowy klimat, wywołują uśmiech na twarzach najmłodszych, a dorosłym przypominają o dzieciństwie. W końcu, to właśnie one są odpowiedzialne za pakowanie wymarzonych prezentów.

Chcąc przenieść prawdziwą magię do naszego domu, a jednocześnie na świąteczny stół, sięgnijmy po ekskluzywne serwisy Fyrklövern. W portfolio marki, znajdziemy aż trzy piękne zastawy ręcznie zdobione wizerunkami uroczych krasnali.

Serwisy Fyrklӧvern doskonale pasują do różnych wystrojów wnętrz, dlatego z pewnością przypadną do gustu zarówno miłośnikom skandynawskiego minimalizmu, jak i świątecznego bogactwa. Kolekcję Åsa’s Christmas, która została stworzona przez szwedzką projektantkę Åsę Götander, zdobią postaci krasnali przedstawione na tle bajkowych, zimowych pejzaży. Porcelana dostępna jest w dwóch odsłonach kolorystycznych – białej i czerwonej.

Serwis Åsa’s Christmas White zachwyca klasyczną formą i bajkowymi, ręcznie malowanymi wizerunkami skrzatów, które znajdują się również na kolekcji szkła z tej serii. Bajeczny dekor wzbogacony jest elementami z 18-karatowego złota, tworząc elegancką i wysublimowaną oprawę świątecznego stołu.

Z kolei porcelana Åsa’s Christmas Red swoim designem nawiązuje do nowoczesnych form – jej niebanalny, falisty kształt zachwyci wszystkich miłośników oryginalnych aranżacji stołu. Ręcznie malowane, kolorowe postaci baśniowych skrzatów w zimowej scenerii, podkreślą wyjątkowy charakter spotkania przy stole.

Trzecią propozycją Fyrklӧvern jest serwis Santa Christmas stworzony przez artystkę Anne Rooslien. Klasyczny design serwisu znakomicie komponuje się z platynowymi zdobieniami i pełnymi świątecznego uroku, pracowitymi krasnalami. Pomocnicy Świętego Mikołaja kojarzący się
z pakowaniem prezentów, przywołują magiczne wspomnienia z dzieciństwa i tworzą niezwykłą oraz ciepłą atmosferę.

Tak unikalna, bożonarodzeniowa porcelana wprowadzi magiczny klimat przy każdym świątecznym stole, a skrzaty Fyrklӧvern zadbają o doskonały nastrój wszystkich gości!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także