PARTNER PORTALU
Wakacyjna kuchnia. Te wnętrze Cię zachwyci! Zobacz zdjęcia

Wakacyjna kuchnia. Te wnętrze Cię zachwyci! Zobacz zdjęcia

Autor: Urszula Tatur
22 cze 2021 11:25

Jest ciepła i przytulna, a przy tym jasna i stylowa. Kuchnia w wakacyjnym stylu to miejsce stworzone do bycia razem przez cały rok.

Czas spędzony z bliskimi jest zawsze miły, ale jeszcze bardziej, jeśli chodzi o wakacje. Potrzeba „ucieczki” w ostatnim roku była silniejsza niż kiedykolwiek i jeśli wielu musiało ponownie przemyśleć wybór mebli w swoich domach, wielu innych przeprojektowało swoje domy wakacyjne, nie uważane już za „bazę domową”, ale jak prawdziwe „szczęśliwe wyspy”. ARAN Cucine, który jest w stanie zaoferować zawsze wszechstronne rozwiązania, zapewnia układ Ylenia idealny zarówno do domów na wsi, jak i na plaży. Ciepły i przytulny, jak przestrzenie przeznaczone do zabawy.

Styl jest mieszanką rustykalnego i shabby chic, z echami z przeszłości i tradycyjnymi elementami. Lakierowane na biało drewno jesionowe rozświetla otoczenie i zapewnia spokój, podkreślając najbardziej „vintage” jednostki. Wśród nich wyróżnia się wielofunkcyjny, wolnostojący blat z zaokrąglonymi nogami, jak w staromodnych stołach, regały ścienne na talerze używane jak jednostki otwarte, duża szafka zaprojektowana z szeregiem szuflad w stylu starej szafki aptecznej.

Jednostka robocza kuchni, w tym strefa mycia i gotowania, wyposażona jest w ramy dla podstaw szafek; lakierowane drewniane uchwyty z otwartymi porami tworzą elegancki kontrast z okrągłymi i mosiężnymi uchwytami szuflad. Szafki wiszące, takie jak „gabloty w stylu angielskim”, mają szklane drzwi z drewnianą kratką, a okap zaprojektowany przez ARAN Cucine to całkiem dodatkowy detal, który może stworzyć harmonię i spójność stylistyczną. Całości dopełnia wbudowana wysoka szafka, w której można umieścić spiżarnię lub sprzęt AGD.

W ten sposób Ylenia w tej znanej i tradycyjnej wersji staje się idealną kuchnią dla Twoich domków letniskowych: miejscem biesiadnym, w którym możesz się zrelaksować i przeżyć chwile szczęścia.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także