×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wiosenne inspiracje: szklane wazony

Wiosenne inspiracje: szklane wazony

Autor: Urszula Tatur
13 kwi 2018 12:42

Pękate, smukłe czy rozkloszowane... W roli głównej, gdy ktoś ważny przyniesie nam kwiaty lub jako wyrazisty dodatek na stole czy komodzie. Solo albo w duecie: z bukietem, świecą, tekstyliami lub dowolnymi ozdobami!

Kolejno odlicz!
Jeśli lubisz harmonię w swoim otoczeniu, postaw na klasyczne kształty, które świetnie sprawdzą się zarówno przy pojedynczych kwiatach, jak i obszernych bukietach. Wybierz jeden wazon lub postaw na zestaw, który stworzy przestrzenną oprawę dla zieleni. W tej roli znakomicie sprawdzą się wazony Nova z kolekcji Modern marki KROSNO. Są to formy o solidnym, stabilnym dnie i szlachetnie wykończonej krawędzi – ciętej i polerowanej, ukazujące kunszt ręcznej produkcji szkła.

Wazony Nova, KROSNO, dostępne w trzech rozmiarach: wys. 300 mm (cena 92,49 zł), 235 mm (76,99 zł) i 175 mm (46,49 zł).

Bukiet polnych kwiatów
Stęsknieni za wiosną, chcemy czerpać garściami z natury, wpuścić do domu promienie słońca i żywe kolory. Jeśli znudziły ci się bukiety w klasycznym wazonie, poeksperymentuj z polnymi kwiatami, wyjdź poza schemat i improwizuj z niestandardowymi aranżacjami szkła! Marka KROSNO w roli wazonu proponuje… paterę na owoce i salaterkę z kolekcji Servo Line. Duża średnica naczyń pozwala na różnorodność dekoracji i daje pole do szaleństw z naturą.


Patera na owoce Servo Line, KROSNO, 200x195 mm (wys.x średnica): cena 36,99 zł.
Salaterka Servo Line, KROSNO, średnica 200 mm: cena 39,99 zł.

Do góry nogami
Gdy natura budzi się do życia, nie ma mowy o przesadzie. Tonąca w kwiatach jadalnia to idealne otoczenie do celebrowania wiosny, a kwiaty mogą zdobić stół nie tylko w majestatycznym wazonie. Pobudź zmysły domowników i gości, zamykając je w… szklance odwróconej do góry dnem! Postaw na efekt, przy użyciu szklanki z linii Passion marki KROSNO i polnych kwiatów lub jadalnych, które stworzą kompozycję z serwowanymi daniami.


Szklanki Passion, KROSNO, poj. 400 ml: cena 30,49 zł / 6 szt.

Stylizacje: Katarzyna Stochalska-Pawella
Zdjęcia: Sławomir Karalus

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także