Wiosna w domu! Kwiaty w dekoracji stołu

Wiosna w domu! Kwiaty w dekoracji stołu

Autor: Urszula Tatur
14 kwi 2017 10:09

Delikatna porcelana, pastelowe tkaniny i sprzęt skąpany w rozkwitających kwiatach. Przy pomocy takich dodatków z powodzeniem można odmienić aranżacje wnętrza i wprowadzić do domu wiosenny, radosny nastrój.

Kwieciste dodatki to prosty sposób na ożywienie każdej przestrzeni. Bogactwo wzorów i delikatnych pastelowych odcieni, a do tego zieleń pozwoli dopasować je do każdego wnętrza – kuchni, jadalni, łazienki jak i sypialni. Postawmy na wiosenne akcesoria.

Rozkwitająca natura
Botaniczne wzory lub kwiaty w rozmaitych stylach − polne maki, angielskie różyczki, lilie z płócien impresjonistów… Żaden inny wzór nie wprowadza do wnętrz tych energii i życia. Kwiaty są niezwykle modne, dzięki nim w domu jest wiosenne i kolorowo. Znajdziemy je nie tylko na porcelanie, zasłonach czy poszewkach, ale również na meblach i ścianach. Kwiecista tapeta czy tapicerka sofy pozwoli zatrzymać wiosenną i letnią aurę, kiedy nadejdą zimowe wieczory.

Wiosna zaklęta w dodatkach
Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. To dobra okazja na zakup nowej zastawy. Delikatna porcelana w kwiaty to ponadczasowa ozdoba stołu. Zachwyci przy uroczystych okazjach i rodzinnych spotkaniach. Wielbiciele kwiatowych wzorów mogę również wybrać emaliowane garnki, kuchenne gadżety a nawet elektroniczne sprzęty gospodarstwa domowego. Toster w rozkwitające pąki kwiatów będzie oryginalnym akcentem w każdej kuchni, a zaparzacz w kształcie kwiatka umili poranek przy ulubionej herbacie.

Na koniec nie zapominajmy również o żywych roślinach. To już czas na prace przy balkonowym ogródku i zasianie rzeżuchy. Warto pamiętać, że wiele gatunków roślin doniczkowych oprócz walorów dekoracyjnych oczyszcza powietrze w domu. A więc nie ma na co czekać. Niech dom rozkwitnie na wiosnę!

Źródło: Florina

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także