Wygoda, ekologia i doskonały smak wody

Wygoda, ekologia i doskonały smak wody

Autor: ut
04 maj 2019 11:54

System GROHE Blue Home to mała rewolucja w kuchni – czasochłonne zakupy i uciążliwe transportowanie zgrzewek z wodą należą już do przeszłości. Teraz źródło czystej i smacznej wody jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Naciśnięcie jednego przycisku sprawia, że system kuchenny GROHE Blue w wersji duo zapewnia dostęp do zwykłej wody zmieszanej, a także do wody schłodzonej, filtrowanej i gazowanej – dzięki osobnym kanałom wewnątrz wylewki. Dużą elastyczność gwarantuje wyciągana wylewka, a także możliwość obsługi za pomocą aplikacji na smartfony, w tym wygodne zamawianie filtrów i butli CO2 bez wychodzenia z domu.

Ponadto dostępny jest także intuicyjnie obsługiwany model mono, który można zamontować jako dodatek do istniejącej baterii kuchennej. Zwłaszcza, że elegancki design baterii Blue Home przyciąga uwagę w każdej kuchni. Intuicyjna w obsłudze, smukła armatura dostępna jest w wersji z powłoką chromowaną lub ze stali szlachetnej, a także z trzema różnymi kształtami wylewek, które będą pasować do każdego zlewozmywaka i każdej kuchni.

Zestaw startowy GROHE Blue Home składa się z baterii kuchennej oraz chłodziarki połączonej z filtrem i butlą CO2. System zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Chłodziarkę można zamontować w szafkach o szerokości 40 centymetrów. Wymiana zintegrowanego filtra optymalizującego jakość wody, a także butli CO2 jest bardzo prosta.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także