×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zlewozmywaki w nowoczesnym wydaniu

Zlewozmywaki w nowoczesnym wydaniu

Autor: Urszula Tatur
25 cze 2018 12:04

Kuchnia jest sercem domu – miejscem, w którym możemy razem gotować i cieszyć się czasem spędzanym przy wspólnym wykonywaniu codziennych czynności, a zlew kuchenny to ta jej część, przy której każdy z nas zatrzymuje się wiele razy każdego dnia.

GROHE wyznacza nowe standardy, dzięki którym korzystanie ze zlewozmywaka kuchennego staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze – to idealne połączenie formy i funkcjonalności w nowoczesnych wydaniu. Dzięki funkcji PerfectMatch nowe produkty w portfolio marki GROHE nie tylko pasują do każdego rodzaju zabudowy kuchennej, ale mogą być również łączone z bateriami kuchennymi i systemami wodnymi z oferty GROHE Blue oraz GROHE Red. Ponadto, dzięki systemowi QuickFix, zlewozmywaki kuchenne można bez trudu zainstalować w ciągu kilku minut. Na szczególną uwagę zasługują takie funkcje, jak zmniejszająca hałas izolacja GROHE Whisper czy funkcja automatycznego usuwania odpadów.

Odpowiedni do każdej kuchni i dla każdego stylu życia
Zlewozmywaki kuchenne o minimalnej głębokości 16 cm pasują do każdej kuchni – zarówno jako standardowe zlewozmywaki wbudowane jako zlewy podblatowe, jak i jako modele płaskie. Użytkownicy mają do wyboru 8 różnych wzorów – od klasycznego po nowoczesny, a także 2 gatunki i różne grubości stali. Co więcej, do zlewozmywaków można dołączyć praktyczne akcesoria, na przykład deski do krojenia lub tarki. Dodatkowo przelew – dostępny dla wszystkich zlewozmywaków GROHE – pozwala uniknąć rozlewania wody nawet w przypadku pozostawienia odkręconych kranów, a dokładne odprowadzanie wody zapewnia eleganckie, romboidalne wykończenie dna zlewozmywaka.


GROHE proponuje cztery doskonale harmonizujące i kompletne zestawy w popularnych liniach Bau, Eurosmart, Concetto i Minta. Dzięki tak bogatej ofercie każdy znajdzie produkty spełniające jego oczekiwania.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także