×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Co na ściany w kuchni i łazience? Piękna mozaika do wnętrz modern classic czy art deco

Co na ściany w kuchni i łazience? Piękna mozaika do wnętrz modern classic czy art deco

Autor: Justyna Łotowska
23 maj 2023 09:13
Aktualizacja: 23 maj 2023 09:49

Najnowsza kolekcja płytek ceramicznych Cecile jest owocem współpracy polskiej marki Raw Decor z architektką Magdą Fornal, właścicielką studia projektowego Magda Fornal Interiors. Przyglądamy się tegorocznej nowości!

Kolekcja Cecile jest kwintesencją harmonii i równowagi w projektowaniu wnętrz. Magda Fornal, znana ze swojej niepowtarzalnej estetyki i innowacyjnego podejścia, wniosła do kolekcji swoje niezwykłe wizje. Jej prace wyróżniają się doskonałym połączeniem tradycji i nowoczesności, tworząc przestrzenie, które są niebanalne, estetyczne i funkcjonalne.

Płytki ceramiczne Cecile mają także szerokie zastosowanie w inspirujących aranżacjach wnętrz. Doskonale komponują się zarówno w minimalistycznych przestrzeniach w stylu modern classic, eleganckich angielskich wnętrzach, jak i ekstrawaganckich aranżacjach Art Deco.

Motyw koniczyny to niezwykły detal, który nadaje płytkom Cecile charakter i głębię. Koniczyna, jako symbol szczęścia i pomyślności, wprowadza dodatkowy, pozytywny wymiar do wnętrz. Jest ona nie tylko estetycznym akcentem, ale także symbolicznym spoiwem, które łączy całą kolekcję w spójną całość. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także