PARTNER PORTALU
Kuchnia w kolorze. Zobacz jak się prezentuje w oliwkowym odcieniu

Kuchnia w kolorze. Zobacz jak się prezentuje w oliwkowym odcieniu

Autor: Katarzyna Masłowska
01 lip 2019 12:53

Oliwkowy, zależnie od kontekstu może być bardziej klasyczny, awangardowy, nowoczesny. Świetnie działa we wnętrzach utrzymanych w estetyce boho, w towarzystwie bieli i burgundu albo mid-century modern.

Paleta barw Chalk Paint liczy 39 kolorów. Olive to jej największy kameleon – stwierdza wynalazczyni farb kredowych, brytyjska specjalistka od barw i technik dekoracyjnych Annie Sloan. Może być neutralny, stanowić ciekawe tło albo przeciwnie – być gwiazdą i grać pierwsze skrzypce, mówi Annie. Jest ciepły, ziemisty, ale najbardziej fascynująca jest właśnie jego zmienność.

Zależnie od kontekstu może być bardziej klasyczny, awangardowy, nowoczesny. Świetnie działa we wnętrzach utrzymanych w estetyce boho, w towarzystwie bieli i burgundu albo mid-century modern, w połączeniu ze złotem, pomarańczami i bladym błękitem.

Zobacz także: Salon z kuchnią i jadalnią. 30 pięknych wnętrz polskich domów

W kuchni zaaranżowanej z malarskim smakiem przez Annie Sloan, zestawiony z lnianą tkaniną w pasy z jej autorskiej kolekcji oraz geometrycznymi kaflami rodem z południa Europy, wygląda bardzo rustykalnie i tradycyjnie. „Olive jest trochę czarnym koniem, w tym sensie, że na pierwszy rzut można nie dostrzec tego, jak wiele emocji wnosi do przestrzeni” – zauważa Annie. Otwórz puszkę farby i do dzieła!

Elementy aranżacji: ściana: Chalk Paint ™ w odcieniu Olive (145 pln/litr), półka w Chalk Paint ™ w kolorze Country Grey i Primer Red. Zasłonki i serwety wykonane z tkaniny Ticking in Olive z kolekcji Annie Sloan.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także