×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Płytki do kuchni - zobacz modne kolekcje

Płytki do kuchni - zobacz modne kolekcje

Autor: Anna Usakiewicz
24 wrz 2019 10:24
Aktualizacja: 27 wrz 2019 10:24

W najnowszych trendach wzorniczych coraz wyraźniej widać powrót złotych akcentów, które dodają blasku i wyrazu we wnętrzach, jak również fascynację dynamiką wielkich miast.

Jubileuszowe kolekcje Ceramiki Paradyż w formatach 30x90 cm łaczą najnowsze trendy. Kolekcja Golden Hills, inspirowana regionami Ameryki Północnej oddaje różnorodność złota w prostokątnych płytkach oraz szklanych insertach. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji w czarnych dekoracjach ze szkła zatopiono złote żyłki i połączono najmodniejszą barwę z niezwykłą strukturą. To kolekcja dla osób poszukujących żywych, wyszukanych rozwiązań.

Rosnącą popularność złotych ornamentów oddaje także kolekcja Shiny Lines, inspirowana przepychem gorących krain Orientu. Wyrafinowane, migocące na prostokątnych płytkach heksagony w kolorach miedzi i grafitu są zestawione z szarymi i białymi kafelkami. Zwieńczeniem kolekcji są nieoczywiste dodatki – sześciokątne ornamenty ze złotymi wzorami, które wprowadzą do aranżowanych przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

Na prostokątnych płytkach kolekcji Pure City oddano mozaikowy urok metropolii, w których łączą się różne estetyki. Obok spokojnych monochromatycznych płytek w kolorze bieli czy grafitu pojawiają się kafelki strukturalne o liniowych żłobieniach, heksagonalna mozaika dekoracyjna i dekor o misternym wzorze. Poszczególne elementy składają się na spójną energetyczną mieszankę.

Trend ten widoczny jest również w kolekcji Urban Colours, oddającej wielobarwność miejskiego tygla. Zielone, niebieskie, szare i białe płytki 30 x 90 cm łączą się w niej z wielobarwnymi kwadratami o wymiarach 20 x 20 cm oraz finezyjnymi szklanymi insertami 20 x 17 cm. Płytki strukturalne zapewniają dodatkowe efekty w połączeniu z grą światła w pomieszczeniu, w którym zostaną ułożone. Kolekcja pozwala na pełne wyrażenie własnej niezależności i energii.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także