×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Ściana nad blatem: postaw na apetyczną fototapetę

Ściana nad blatem: postaw na apetyczną fototapetę

Autor: Anna Sołomiewicz
12 gru 2014 14:14
Aktualizacja: 19 gru 2014 08:44

Apetyczne, kolorowe, niedrogie. Tak w skrócie można opisać fototapety z motywem spożywczym. Zobaczcie jak wykończona nimi ściana w kuchni nabiera charakteru i dodaje energii!

Kwestia tego, czym wykończymy ścianę nad blatem w kuchni jest niezwykle istotna. Zarówno ze względu na wyeksponowanie tej powierzchni na wodę, tłuszcz i wysokie temperatury, jak i fakt, że ma ona bardzo duży wpływ na to, jak prezentować się będzie całe pomieszczenie. Jest niczym przysłowiowa kropka nad "i", detal, który potrafi zaważyć na charakterze całego wnętrza.

Sposobów na jej wykończenie jest wiele - od tradycyjnych płytek ceramicznych, przez płytki cementowe po podświetlane panele LED czy fototapety. Ostatni wariant daje nam niemal nieograniczone pole do popisu - możemy zdecywować się na spersonalizowane wnętrze z rodzinnym zdjęciem, panoramę wielkiego miasta, górski krajobraz czy fantazyjną, nowoczesną grafikę.

W naszej galerii prezentujemy jednak fototapety o szczególnej tematyce. Ściana ozdobiona fototapetą z motywem spożywczym idealnie wpisze się w charakter pomieszczenia (w końcu jesteśmy w kuchni!), zaostrzy apetyt domowników, a także ożywi przestrzeń, nadając jej oryginalny charakter. Słodkie smakołyki, energetyzyjące owoce lub zachęcająca do relaksu filiżanka kawy, umilą chwile spędzone w kuchni, czy to na przyrządzaniu, czy spożywaniu posiłków.

Aby w pełni cieszyć się naszą kolorową, apetyczną ścianą, pamiętajmy aby fototapetę zalaminować lub pokryć dodatkową warstwą hartowanego szkła. Tak zabezpieczona powierzchnia będzie odporna na działanie wszelkich kuchennych "zagrożeń", ciesząc nasze oczy i zachwycając naszych gości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także