PARTNER PORTALU
Ściana nad blatem w kuchni. Te pomysły Cię zachwycą!

Ściana nad blatem w kuchni. Te pomysły Cię zachwycą!

Autor: Urszula Tatur
14 kwi 2021 11:49

Ściana nad blatem wymaga specjalnej oprawy. Tapety niczym dzieła sztuki z pewnością przyciągną uwagę, dodając przy tym kuchni salonowej elegancji.

Ściana nad blatem w kuchni to element łączący niezwykłą funkcjonalność i potencjał dekoracyjny, który nadaje silnej osobowości zarówno samej kuchni, jak i otaczającej przestrzeni.

W tym celu Instabilelab stworzył Art Kitchen, bogatą kolekcję tapet wykonawczych dedykowanych specjalnie na najważniejszą ścianę w kuchni. To nie tylko proste pokrycie, ale specjalna okleina ścienna z włókna szklanego, która łączy w sobie innowacyjną grafikę z najwyższą odpornością na wodę i ciepło.

Oferowany w prostym rozwiązaniu rolkowym, łatwym w aplikacji, można wybierać spośród kilku grafik i motywów, które pozwalają odmienić cały wygląd kuchni. Co więcej, grafiki i motywy można zastąpić bez nadmiernych kosztów lub działa w dowolnym momencie, gdy chce się zmienić lub odnowić wygląd otoczenia.

Modele Art Kitchen są drukowane na podkładach FibraGlass i FibraTex, zmywalne i ognioodporne osłony z włókna szklanego, w połączeniu z dwuskładnikową żywicą Glass Dekor (dostarczaną przez firmę), która tworzy barierę ochronną na ścianie.

Dzieła sztuki Instabilelab powstają z chęci tworzenia zawsze oryginalnych środowisk, alternatywnych, ekskluzywnych i wpływowych scenariuszy. Instabilelab nigdy się nie zatrzymuje, uwielbia wyzwania i uwielbia nieustannie rewolucjonizować klasyczne standardy, dążąc zawsze do przodu dzięki oryginalnym projektom, które mają na celu przyciągnięcie niesamowitych i angażujących ludzi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także