×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
12 pomysłów na meble na wymiar

12 pomysłów na meble na wymiar

Autor: Urszula Tatur
24 marz 2018 09:19

Meble na wymiar okazują się nie mieć konkurencji w kuchni. Zobaczcie 12 pomysłów do małej i dużej kuchni.

Meble na wymiar cieszą się niesłabnącą popularnością – dominują zwłaszcza w kuchni. Wysoka jakość i skrojenie na miarę potrzeb sprawiają, że zlecamy ich wykonanie stolarzowi, a coraz rzadziej kupujemy gotowe zestawy. Mimo że wielkopowierzchniowe sklepy każdego roku oferują klientom setki nowych modeli gotowych mebli, istnieje segment, który opiera się tej tendencji. Meble na wymiar okazują się nie mieć konkurencji w kuchni.

Koronnym argumentem wydaje się przede wszystkim wysoka jakość mebli na wymiar. Od momentu zlecenia klient ma wpływ na to, jakie materiały zostaną wykorzystane w produkcji. To on wybiera m.in. gatunek drewna, kolorystykę, a przy tym może liczyć na fachową konsultację. Na przykład w kwestii doboru elementów takich jak prowadnice, zawiasy czy materiały wykończeniowe. Te niewidoczne gołym okiem elementy mają niebagatelne znaczenie jeśli chodzi o komfort korzystania z mebli. Wysokiej jakości dodatki sprawią, że dobrze pracującą kuchnią będziemy cieszyć się przez wiele lat.

Kolejną zaletą mebli na wymiar jest możliwość ich dokładnego dopasowania. Te gotowe oznaczają przede wszystkim to, że ich wymiary muszą ściśle odpowiadać tym w interesującym nas pomieszczeniu. To sprawia, że użytkownik jest skazany na rozwiązania, które nie zapewniają mu pożądanej swobody ruchu i oczekiwanej funkcjonalności. W przypadku mebli na wymiar takie ryzyko nie występuje. To użytkownik w porozumieniu ze stolarzem decyduje np. jakie półki (górne lub dolne), szafki (głębokie czy płytkie) i w jakiej ilości znajdą się w kuchni. Pozwala to uczynić ją wygodną i dostępną, a przy tym maksymalnie wykorzystać miejsce w najbardziej odpowiadający nam sposób, co znacznie usprawnia wykonywaną w kuchni pracę.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także