×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
15 najpiękniejszych kuchni 2017 roku

15 najpiękniejszych kuchni 2017 roku

Autor: Urszula Tatur
02 sty 2018 14:56
Aktualizacja: 03 sty 2018 09:38

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was galerię najpiękniejszych kuchni, jakie prezentowaliśmy w ubiegłym roku na łamach magazynu "Świat Łazienek i Kuchni". Zobaczcie je wszystkie.

Rok 2017 obfitował w wiele pięknych aranżacji kuchni w polskich domach. Najciekawsze naszym zdaniem projekty mogliście oglądać na łamach magazynu "Świat Łazienek i Kuchni". Wybierając je dla Was zawsze kierowaliśmy się walorami estetycznymi, pragnąc wzbudzić w czytelnikach miłość do pięknych wnętrz, których aranżacja nie zawsze wymaga wysokiego budżetu. Dlatego wszystkie prezentowane przez nas wnętrza pochodzą z polskich domów i zaprojektowane zostały przez rodzimych architektów i projektantów wnętrz.

Kolejnym ważnym kryterium przy wyborze prezentowanych wnętrz były obowiązujące trendy, swoista wnętrzarska moda. Chcieliśmy bowiem, nie tylko pokazywać kuchnie, które lubicie - białe, szare czy z drewnem, ale też te, które podążają za najlepszymi światowymi wzorcami. Odbiegające od nowoczesnej prostoty, jednorodnej, stonowanej kolorystyki oraz wykorzystujące wysokiej jakości naturalne materiały. I fakt, że coraz więcej taki kuchni pojawia się w naszych domach świadczy, że nie boimy się nowego i jesteśmy otwarci na zmiany.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także