×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Drewno w kuchni. 20 zdjęć, które Cię zachwycą

Drewno w kuchni. 20 zdjęć, które Cię zachwycą

Autor: Urszula Tatur
23 marz 2018 08:26
Aktualizacja: 24 marz 2018 10:46

Po modzie na surowe lofty i chłodny, skandynawski klimat, nastał czas prawdziwego powrotu natury. Ciepłe kolory ziemi, naturalne materiały, takie jak drewno oraz elementy kreujące pełną harmonii atmosferę, zdominują najnowsze trendy.

Kuchnia to w domu miejsce szczególne. To w niej domownicy spędzają dużo czasu, a jeśli kuchnia jest połączona z salonem, staje się także tą częścią domu, którą odwiedzają goście. Dlatego kuchnia powinna być miejscem zarówno praktycznym, jak i reprezentacyjnym.  Jeśli zależy nam na ponadczasowym wyglądzie, z pewnością weźmiemy pod uwagę drewno. Bez względu na zmieniające się mody, drewno zawsze nadaje wnętrzu elegancki, a przy odpowiedniej aranżacji, nawet ekskluzywny wygląd. Poza tym  jest ciepłe w odbiorze, a przez to buduje rodzinny klimat.

Urok drewna w domowych aranżacjach jest czymś, obok czego trudno przejść obojętnie. Idealnie sprawdza się ono zarówno w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, nowoczesnych, jak i rustykalnych, dodając wnętrzom ciepła, którego tak bardzo potrzebujemy w długie zimowe wieczory. Pięknie ozdobi połączony z kuchnią salon, ożywi całą przestrzeń i sprawi, że jej wystrój będzie wydawać się bardziej wyszukany.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także